امام جمعه بخش گلستان:

شورای شهر یک میلیارد برای تکمیل مصلی اختصاص داده است/ زنده ماندن کارگر بعد از سقوط لطف خداوند بود

امام جمعه بخش گلستان گفت: زنده ماندن کارگری که در پروژه احداث مصلی شهرگلستان بر روی داربست کار می کرد، لطف خداوند و نتیجه نذورات و قربانی‌ها بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین سیدمرتضی صفایی امام جمعه بخش گلستان در خطبه‌های نماز جمعه خود با اشاره به اهمیت بینش در جامعه، اظهار داشت: همه ما باید سعی کنیم بینش ایثار داشته باشیم و هرچیزی را که برای خود می خواهیم برای دیگران نیز بخواهیم.

وی باتاکید بر روز جهانی کارگر و اهمیت آن روز، تبیین کرد: کار و فعالیت بنا بر آیات قرآن کریم و احادیث ائمه معصومین (ع)، جهاد در راه خدا به حساب می آید و بانوان باید مراقب این موضوع باشند که همسرانشان غذای حلال به منزل بیاورند.

حجت الاسلام والمسلمین صفایی در خصوص دوران بازنشستگی، گفت: برخی از افراد زمانی که بازنشسته می شوند، امید خود را نسبت به زندگی از دست می دهند و غرق در فکر و خیال می شوند درحالی که بازنشستگی پایان کار نیست و باید در این دوران به دیگر امور زندگی به ویژه عبادت خداوند پرداخت.

وی همچنین در رابطه با وضعیت کارگری که در پروژه ساخت مثلی آسیب دیده بود، تشریح کرد: ما زمانی که این اتفاق افتاد و این کارگر از بالای داربست از چهار طبقه به زمین افتاد قربانی‌ها و نذورات زیادی کردیم و خدادوشکر آقای بخشی برای رسیدگی‌های بیستر به بینارستانی در تهران منتقل شده‌اند.

امام جمعه بخش گلستان درپایان باتوجه به شرایط احداث فاز دوم مصلی شهرگلستان، افزود: شورای اسلامی شهرگلستان در حدود یک میلیارد در سال جدید برای مصلی اختصاص داده است که شهردار می بایست مصوبه آن را تایید و به پیمانکار ابلاغ کند تا روند اجرای این پروژه به سرعت انجام شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.