رئیس شورای اسلامی شهرگلستان:

شورای شهر در امور اجرایی شهرداری دخالت نمی کند

: رئیس شورای اسلامی شهرگلستان گفت: شورای اسلامی شهرگلستان هیچگونه دخالتی در امور اجرای شهرداری نمی کند، چراکه عملکرد شهردار گلستان قابل قبول بوده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، عباس جهانتاب رئیس شورای اسلامی شهرگلستان باتاکید بر اینکه شورای اسلامی شهر در امور اجرایی شهرداری دخالت نمی کند، اظهار داشت: شورای اسلامیشهر تنها در بخش‌هایی که در حوزه اختیارش قرار دارد ورود می کند و در صورت لزوم پیشنهاداتی را در حوزه اجرایی به شهرداری ارائه می دهد.

وی با ابراز رضایت از عملکرد شهرداری شهرگلستان در زمان مدیریت علیرضا عرب، تصریح کرد: پروژه‌های اجرا شده توسط علیرضا عرب شهردار شهرگلستان در طول شش ماه گذشته بی‌نظیر و قابل تقدیر می باشد، که این روند در سال ۹۷ نیز ادامه‌دار خواهد بود.

جهانتاب در ادامه با بیان اینکه تکمیل پروژه‌های نیمه تمام جزو الویت‌های مجموعه مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر می باشد، عنوان داشت: با جدیت پیگیر اجرای امور می باشیم و در سال جاری شاهد افتتاح و بهره برداری از پروژه‌های مهمی خواهیم بود.

وی همچنین با اشاره به اینکه شهردار شهرگلستان ثابت کرده است که اهل کار و تلاش می باشد، تبیین کرد: با تلاش‌های شبانه روزی صورت گرفته و اجرای پروژه‌های مهم، بدبینی مردم نسبت به مدیریت شهری زدوده شده است و رضایت شهروندان از عملکرد شورای اسلامی شهر و شهرداری قابل لمس می باشد.

رئیس شورای اسلامی شهرگلستان درپایان اتحاد را کلید اصلی حل مشکلات و خدمت به مردم شهرگلستان برشمرد و خاطرنشان کرد: تنها انتظار مردم از مدیریت شهری، خدمت صادقانه می باشد و می بایست با جدیت در کار و به سرانجام رساندن پروژه‌های عمرانی، این انتظار را برآورده کرده و شهر را به سمت توسعه و پیشرفت هدایت کنیم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.