شورای شهرگلستان تغییرات متعدد مدیریتی شهر را عادی می داند!

اعضای شورای اسلامی شهرگلستان تغییرات متعدد و عجیب سرپرست‌ها و شهردارهای این شهر را امری عادی می خوانند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، شورای اسلامی شهرگلستان در سومین سال از فعالیت خود درحالی که هنوز زیر سایه انحلال دست و پا می زند؛ ششمین سرپرست خود را برای شهرداری برگزید تا رکورد همه شوراهای منطقه در همه ادوار شورای شهر را بشکند.

این شورا آنقدر کارهای عجیب انجام داده و اظهار نظرهای عجیب و حیرت انگیز از آن بیرون آمده که تمام تصمیماتش برای همگان عادی شده است، تازه‌ترین این اقدامات و اظهار نظرها، انتخاب سرپرست جدید و ادعای یک عضو شورا درباره «طبیعی» بودن این موضوع است!

این عضو شورا می گوید که عمر سرپرست سه ماه است و استعفای سرپرست قبلی کاملاً طبیعی است. اما وی توجه نکرده است که بعد از سه ماه؛ شورا نیازی به استعفای سرپرست ندارد و باید رأساً نسبت به انتخاب سرپرست اقدام کند.

بررسی‌ها نشان می دهد از ۱۰ روز پیش سرپرست استعفا داده است و ساده‌ترین برداشتی که می شود از استعفا او کرد این است که فشارهایی روی او بوده که توان اجرا و پاسخ دادن به آن‌ها را نداشته است.

زمانی که سرپرست شهرداری شخصاً به استقبال استعفا می رود و حاضر نمی باشد با شوراییان درباره ادامه خدمت مذاکره کند، نشان می دهد که او نتوانسته خیل عظیم خواسته‌ها و فشارهای برخی را تاب بیاورد.

زمانی که یک عضو شورا تا این حد عادی با موضوع بی‌ثباتی مدیریت شهری برخورد می کند، یعنی خیلی چیزهای دیگر نیز برای آن‌ها عادی شده است.

وقتی یک عضو شورا تغییرات پی در پی مدیران شهری را عادی نشان می دهد یعنی باید باور کنیم این شورا بعد از انتخاب ۶ سرپرست و ۶ شهردار، همچنان می تواند ۶ سرپرست و ۶ شهردار دیگر نیز انتخاب کند و بازهم موضوع را عادی بداند‌

درپایان ناگفته نماند که تنها آرزوی مردم شهرگلستان این است که با این مجموعه مدیریتی و با این رویکرد غلط شورایی، وضعیت شهر حداقل از شرایط فعلی بدتر نشود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.