عضو شورای اسلامی نسیم شهر:

شورای اسلامی شهر باید به درستی بر امور شهرداری نظارت کند/ مردم از خرید و فروش زمین‌های فیش‌دار خودداری کنند

عضو شورای اسلامی نسیم شهر گفت: شهروندان تا اطلاع مجدد از پرداخت هر نوع عوارض در قالب فیش و خرید و فروش زمین‌های دارای اینگونه فیش‌ها خودداری نمایند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، ابراهیم ابراهیمی که به تازگی وارد پارلمان شهری نسیم شهر شده است با انتقاد از ساخت و سازهای غیرمجاز در سطح شهر، بیان داشت: به سیستم شهرسازی شهرداری در خصوص شرایط موجود هشدار می دهم چراکه درحال حاضر به مردم هزینه‌های اضافی تحمیل می شود.

وی در ادامه به صدور فیش‌های بی‌پایه و اساس در شهرداری نسیم شهر اشاره کرد و گفت: متاسفانه به جای صدور پروانه به صورت سیستمی، شهرداری صرفاً به صورت علی‌الحساب فیش صادر می کنند که بعضاً این فیش‌ها حکم جواز ساخت را نیز پیدا می کنند.

ابراهیمی باتاکید بر اینکه شرایط مذکور نیازمند رسیدگی دقیق و فوری می باشد، اذعان داشت: شخصاً با اعلام شناسایی این انحرافات در شهرداری نسیم شهر پیشنهاد یک طرح دو فوریتی را به شورای اسلامی شهر ارائه کردم.

وی همچنین در رابطه با وظایف شهروندان در راستای بهبود شرایط حاکم در سطح شهر، تصریح کرد: از شهروندان نسیم شهری که متقاضیان دریافت پروانه ساختمانی می باشند درخواست داریم تا اطلاع ثانوی از پرداخت هر نوع عوارض در قالب فیش و خرید و فروش زمین‌های دارای اینگونه فیش ها خودداری نمایند.

عضو شورای اسلامی نسیم شهر درپایان باتوجه به وظایف نمایندگان نردم در شورای شهر، خاطرنشان کرد: از همکاران خود در شورای اسلامی شهر می خواهم تا به وظیفه اصلی خودشان که نظارت بر مجموعه مدیریت شهری است توجه ویژه و کافی داشته باشند تا منجر به فعالیت دلالان در بازار و همچنین گسترش فساد در شهرداری نشود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.