شورای اسلامی شهرگلستان در یک قدمی انحلال قرار گرفت/ سلب عضویت سه عضو دیگر شورای شهرگلستان

سه عضو دیگر شورای اسلامی شهرگلستان به دلیل تخلفات صورت گرفته سلب عضویت شدند، تا سریال اعضای ناکارآمد این شورا ادامه پیدا کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، در ادامه سریال سلب عضویت اعضای شورای اسلامی شهرگلستان یک منبع آگاه در گفت‌وگو با خبرنگار بهارستانه از قطعی شدن سلب عضویت سه عضو دیگر از اعضای این شورای پرحاشیه خبر داد.

بنابر گفته این منبع آگاه حکم سلب عضویت ۳ تن از اعضای شورای اسلامی شهرگلستان صادر شده که یکی از این ۳ تن عضوی است که در طول چند روز گذشته بازداشت شده بود و به این ترتیب تعداد اعضای سلب عضویت شده این شورا به عدد ۶ می رسد.

این منبع آگاه در ادامه با اشاره به انحلال شوراهایی با شرایط فعلی شورای شهرگلستان، افزود: با این حال احتمال انحلال شورای اسلامی شهرگلستان حداقل تا یک سال آینده امری بعید به نظر می رسد.

شرایط مذکور و قرار گرفتن شورای اسلامی شهرگلستان در آستانه انحلال از همان ماه‌های نخست باتوجه به عملکر این شورا و حواشی و مشکلات پیرامون آن چندان بعید به نظر نمی رسید و انتقادهای متعددی در خصوص اعضای شورای اسلامی گلستان وجود داشت.

وضعیت نابه‌سامان شورای اسلامی شهرگلستان بارها توسط رسانه‌های شهرستان بهارستان مورد انتقاد قرار گرفته است و مردم و خبرنگاران خواستار رسیدگی مسئولین شهرستانی به وضعیت این شورا بوده‌اند اما این عدم رسیدگی تا جایی ادامه پیدا کرد که امروز این شورا پس از ایجاد مشکلات فراوان در سطح شهر، در یک قدمی انحلال قرار گرفته است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.