فرماندار شهرستان بهارستان:

شهید مطهری الگوی مناسبی برای تمام معلمان جامعه می باشد

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: معلمان میراث داران انبیاء اللهی و جزو اقشار زحمتکش جامعه می باشند که روز معلم فرصت مناسبی برای تقدیر از این قشر به شمار می رود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به آغاز هفته معلم، بیان داشت: معلمان در حقیقت آیینه تمام نمای عشق، محبت و ایثار، سفیر سعادت و سرفرازی و نجات بخش آدمیان از ظلمت جهل و نادانی می باشند.
وی در ادامه باتاکید بر تاثیر معلمان در تعلیم و تربیت آینده سازان کشور، تصریح کرد: معلمان با آموزش و تعلیم دانش آموزان، به حدیث شریف «زَکاه العِلمِ نَشْرُهُ» معنا می بخشند و همچنین علم و ایمان را در ذهن و قلب دانش آموزان پرورش می دهند.
سلیمان‌پور تجلیل و تقدیر از معلمان و فرهنگیان را وظیفه تمام مردم و مسئولان دانست و اذعان داشت: تکریم منزلت علم و دانش، وظیفه مهم دینی و ملی همگان می باشد و روز معلم فرصت مغتنم و گرانقدری به منظور بزرگداشت مرتبه والای معلمی و همچنین سپاس از میراث داران انبیاء الهی و اربابان معرفت به شمار می رود.
وی همچنین با گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری، تبیین کرد: شهید مطهری معلمی فرهیخته و الگوی مناسبی برای تمام معلمان جامعه می باشد و علاوه‌بر این می بایست خجسته میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج) و تقارن آن با روز معلم را به تمام شهروندان بهارستانی به ویژه معلمان و فرهنگیان شهرستان تبریک گفت.
فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به تلاش  و کوشش صادقانه آموزگاران و معلمان شهرستان بهارستان در عرصه تعلیم و تربیت، افزود: تلاش معلمان بهارستانی لایق تقدیر و قدردانی می باشد و از خداوند خواستار استمرار توفیقات این قشر زحمتکش را در خدمت به رشد و بالندگی و اعتلای فرهنگ کشورمان می باشم، چراکه معلمان جزو اقشار تاثیرگذار در آینده کشور می باشند.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.