شهید فخری‌زاده به سختی وجود محافظان را می‌پذیرفت

معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: شهید فخری زاده از جمله شخصیت هایی بود که به سختی وجود محافظ را می پذیرفت.

به گزارش بهارستانه، امیر سعید شعبانیان معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در مراسم بزرگداشت چهلم شهید فخری زاده و سالروز شهادت شهید سلیمانی که عصر امروز در منطقه آبسرد بگزار شد، گفت: شهید فخری زاده شخصی است که بسیاری آن را نمی شناختند و همانند شهید حاج قاسم سلیمانی نگین حلقه مقاومت در روزهای آخر زندگی شان آنها را شناختیم.

وی با بیان اینکه دشمن به خاطر ارزش خدمات شهید فخری زاده به جمهوری اسلامی دست به ترور او زد، اظهار داشت: شهید فخری زاده شخصی بود که کیت تشخیص کرونا را ساخت و کلید ساخت واکسن کرونا را زد. این اقدام او زمانی انجام شد که دشمن از دادن کیت های تشخیص کرونا به ایران ممانعت می ورزید.

معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح بیان کرد: شهید فخری زاده جزء پنج دانشمند هسته‌ای محسوب می‌شد که از شخصیت جامعی برخوردار بود. حالات روحی شهید فخری زاده و نگاه او به عالم و آدم واقعاً مبتنی بر مبانی توحیدی بوده و مدیری بر مدیریت ناپذیرها به شمار می رفت.

شعبانیان درباره عدم پذیرش محافظ از سوی شهید فخری زاده گفت: شهید فخری زاده از جمله شخصیت هایی بود که به سختی وجود محافظ را می پذیرفت و من به این خاطر چندین بار نزد رهبر معظم انقلاب گلایه کردم و به ایشان گفتم که دکتر فخری زاده از قبول محافظ سرباز می زند و حتی در یکی از مراسم ها من به او گفتم با ما در زمینه حفاظت از جانشان با ما همکاری کند اما شهید فخری زاده به من گفت مانع بسته شدن در شهادت نشوید.

وی با بیان اینکه شهید فخری زاده از ارادتمندان ولایت بود، یادآور شد: شهید فخری زاده آنقدر صمیمی بود که وقتی او را می دیدیم باورمان نمی شد که از شخصیت بالایی برخوردار است.

معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به شکست ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: ترامپ و نتانیاهو برای اینکه مدت بیشتری در قدرت باقی بمانند تلاش می کنند تا به نظام جمهوری اسلامی آسیب وارد کنند، ولی مسئولان صبر راهبردی را پیشه کرده اند، اما ترامپ قمارباز بداند که هر اقدام نظامی آمریکا بی پاسخ نخواهند ماند و بداند که دوران بزن در رو تمام شده است.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.