شهید سلیمانی مخالف جریان فتنه بود

فعال سیاسی اصولگرا با بیان این‌که شهید سلیمانی مخالف جریان فتنه بود، گفت: اگر سردار سلیمانی امروز در قید حیات بود، حتماً به دنبال این بود که یک نیروی ارزشی، ولایتمدار، پیرو خط رهبری، ضداستکبار و کارآمد و توانا سکان اداره کشور را به دست بگیرد.

به گزارش بهارستانه،یه نقل از تهران نیوز لطف‌الله فروزنده، معاون پارلمانی رئیس دولت دهم گفت: سردار سلیمانی یک شخصیت جامع و ولایتمداری بود که دغدغه رشد و پویایی جمهوری اسلامی و خدمت به نظام و مردم و پیاده‌سازی افکار امام راحل و مقام معظم رهبری را داشت.

وی گفت: سردار سلیمانی اصلاً به هیچ‌وجه به جناح و حزب سیاسی وابستگی نداشت و در این میان به لحاظ دلسوزی و نفوذی که داشت، نسبت به وحدت و انسجام ملی دارای دغدغه بود و او همیشه وحدت و انسجام ملی را رمز موفقیت کشور می‌دانست و با توجه به نفوذ و تأثیرگذاری که در میان عناصر و جریان‌های سیاسی داشت، ازاین ظرفیت برای ایجاد وحدت استفاده می‌کرد.

فعال سیاسی اصولگرا با بیان این‌که سردار سلیمانی به خوبی خط ولایت را می‌شناخت، خاطرنشان کرد: روحیه ضداستکباری سردار سلیمانی همواره الگویی برای مردم و جریان‌های سیاسی محسوب می‌شود و همچنین شهید سلیمانی به دلیل روحیه ضدفساد و ضداشرافی‌گری که داشت، همه مسئولان کشوررا به ساده‌زیستی و دوری از تجمل دعوت می‌کرد.

فروزنده یادآور شد: هرکجا که نظام نیازمند وحدت و انسجام ملی و دوری از فضای دوقطبی بود، سردار سلیمانی به پشتیبانی از رهبر معظم انقلاب و نظام جمهوری اسلامی می‌پرداخت و همه مسئولان و جناح‌های سیاسی را به دوری از دعوا و تنش‌های سیاسی دعوت می‌کرد که انصافاً همیشه در این خصوص از نفوذ کلام برخوردار بود.

او با بیان این‌که شهید سلیمانی مخالف جریان فتنه بود، گفت: اگر سردار سلیمانی امروز در قید حیات بود، حتماً به دنبال این بود که یک نیروی ارزشی، ولایتمدار، پیرو خط رهبری، ضداستکبار و کارآمد و توانا سکان اداره کشور را به دست بگیرد. به هر حال انقلاب اسلامی یک جهت‌ها و هدف‌هایی دارد که این هدف‌ها غیرقابل تغییر است.

معاون پارلمانی رئیس دولت دهم عنوان داشت: پیشنهاد من به مردم این است که در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده، رئیس جمهوری را انتخاب کنند که مصداق شهید سلیمانی باشد و ویژگی‌های این شهید بزرگوار مانند اخلاص، ولایتمداری، ساده‌‎زیستی، مجاهد، ضدفساد و مردمی بودن در او دیده شود.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.