شهرگلستان پس از مدت‌ها صاحب شهردار شد/ شورای اسلامی شهرگلستان شهردار منتخب خود را انتخاب کرد

شهرگلستان پس از گذشت ماه‌ها بلاتکلیفی با نظر شورای اسلامی شهر، بار دیگر صاحب شهردار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، اعضای شورای اسلامی شهرگلستان بعد از مدت‌ها که این شهر بدون شهردار بود در نهایت به دنبال برگزاری جلسات متعدد و درپایان رأی‌گیری این شورا، شهردار جدید گلستان را انتخاب کردند تا بالاخره شهر پرحاشیه نیز صاحب شهردار شود.

بنابراین گزارش، اعضای شورای اسلامی شهرگلستان حسین علیقلی‌زاده که پیشتر نیز شهردار گلستان بوده را به عنوان شهردار جدید انتخاب کردند که البته وی سوابق قابل توجهی نیز در کارنامه مدیریتی خود دارد و امروز توانست بار دیگر رأی اعتماد برای تکیه زدن به این صندلی را بگیرید.

گفتنی است که شهرداری شهرگلستان از زمان کناره‌گیری علیرضا عرب تا به امروز حتی یک روز هم روی آرامش به خود ندیده و به شدت درگیری حواشی و مشکلات مختلف بوده است که این امر باعث نارضایتی شدید شهروندان گلستانی نیز شده بود.

مجموعه مدیریت شهرب شهرگلستان در همین زمان کوتاه چندین سرپرست و شهردار را تجربه کرده درحالی که فرجام هیچ کدام از آن‌ها به کارهای مهم و بزرگ برای شهر گره نخورد و تنها باعث تشدید تنش‌ها بر علیه شهرداری و شورای اسلامی این شهر شدند.

علیقلی‌زاده را از نظر سوابق می تواند بیش از یک سر و گردن از سایر کاندیداها بالاتر دانست به گونه‌ای که شهردار همدان، شهردار منطقه ۱۹ و یک دوره شهردار گلستان در رزومه او به تنهایی از همه سوابق مدیریتی گزینه‌های قبلی شهرداری گلستان بالاتر می باشد و نیازی به بررسی بخش‌های دیگر سوابق او نمی باشد.

درپایان لازم به ذکر است که امیدواریم شهردار جدید شهرگلستان بتواند باردیگر این شهر را به مسیر پیشرفت و توسعه بازگرداند و اختلافات و مشکلات موجود در گلستان را به بهترین شکل ممکن رفع و مدیریت نماید.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.