رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بهارستان:

شهرک صنعتی نسیم شهر بعد از تخصیص زمین احداث می شود

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بهارستان گفت: شهرک صنعتی نسیم شهر برای احداث چند سالی است که معطل تخصیص زمین مناسب می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حسین ناطقی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بهارستان در رابطه با پروژه ایجاد شهرک صنعتی در بخش بوستان، عنوان داشت: درحال حاضر پروژه احداث شهرک صنعتی در نسیم شهر همچنان معطل واگذاری زمین می باشد.

وی در ادامه با تشریح شرایط حاکم و لزوم احداث این شهرک صنعتی، تصریح کرد: احداث شهرک صنعتی در نسیم شهر با وجود گذشت بیش از ۴ سال از زمان تصویب در هیئت دولت همچنان منتظر تخصیص یک زمین می باشد و این درحالی است که احداث این شهرک می تواند به تقویت صنعت شهرستان بهارستان و اشتغال‌زایی برای جوانان تاثیر زیادی داشته باشد.

ناطقی باتاکید بر اهداف اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بهارستان از احداث پروژه شهرک صنعتی، بیان داشت: این اداره با هدف استفاده از توانمندی‌ نیروی انسانی، ایجاد اشتغال و فراهم کردن زمینه حضور سرمایه‌گذاران، مجوز احداث شهرک صنعتی را در نسیم شهر اخذ کرده است.

وی همچنین با بیان اینکه درحال حاضر نیازمند زمین‌ برای احداث شهرک صنعتی می باشیم، تشریح کرد: پس از رفع مشکل زمین، عملیات احداث این شهرک صنعتی در بخش بوستان شهرستان بهارستان به سرعت آغاز خواهد شد، تا گامی موثر در جهت سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید داخلی برداشته شود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به فعالیت صنایع تولیدی لبنیات، آهن‌آلات، خودرو و لوله با قابلیت صادرات محصولات تولیدی به کشورهای منطقه و اروپا، خاطرنشان کرد: وجود چنین سرمایه‌های عظیم در شهرستان بهارستان باعث گرایش جوانان بهارستانی برای تحصیل و کسب تخصص در رشته‌های مرتبط با رشته‌های فنی و مهندسی شده است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.