شهرک الهیه در اقدامی جهادی ضدعفونی گردید

شهرک الهیه شهرستان بهارستان با همکاری ادارات بهارستانی ضدعفونی و گندزدایی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، به دنبال برگزاری جلسه بلوک بندی ضدعفونی شهرگلستان توسط دهیاری امام زاده باقر (ع)، شورای هیات مذهبی شهرستان بهارستان و آستان مقدس امام‌زاده باقر (ع)، این عملیات ضدعفونی شب گذشته در سطح شهر انجام شد.

گفتنی است که بر اساس مصوبات این جلسه، ضدعفونی کردن شهرک الهیه شهرگلستان توسط دهیاری امام زاده باقر (ع)، شورای هیات مذهبی و آستان مقدس امام زاده باقر (ع) انجام شد.

بنابر این گزارش در این اقدام جهادی، ساختمان آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان و کلیه معابر شلوغ شهرک الهیه شهرگلستان به طور کامل ضدعفونی و گندزدایی شد.

سیدعلی سعادتی نایب رئیس شورای اسلامی بخش گلستان و امام زاده باقر (ع) در خصوص اجرای عملیات ضدعفونی مذکور، بیان داشت: توانستیم در اقدامی مشترک از سوی تولیت امام زاده باقر (ع) و شورای هیات مذهبی شهرک الهیه شهرگلستان را به طور کامل ضدعفونی کنیم.

درپایان لازم به ذکر است که این اقدام جهادی علاوه‌بر تاثیر مثبتی که در جهت مبارزه با کرونا داشت باعث عکس العمل شهروندان شد و تعداد زیادی از مردم از مسئولین مربوطه و افرادی که در این اقدام نقش داشتند، تشکر و قدردانی کردند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.