شهروند بهارستانی از تصادف با قطار جان سالم به در برد

یک شهروند ساکن شهرگلستان پس از برخورد با قطار شهری در کمال تعجب و ناباوری جان سال به در برد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بارها در ایستگاه‌های مترو و قطار‌های بین شهری دیده‌ایم که عده بسیار نزدیک به ریل می ایستند و هیچگونه توجهی به هشدارهای مسئولین ایستگاه مبنی بر رعایت فاصله و همچنین ایستادن پشت خطوط کشیده شد در ایستگاه‌ها نمی کنند، که این امر بارها سبب بروز حوادث ناگوار در نقاط مختلف کشور شده است.

بنابر این گزارش، هشدارهایی که به طور مستمر به مسافران قطار بین شهری داده می شود و بارها نادیده گرفته می شود این بار در شهرستان بهارستان حادثه آفرید، که در کمال ناباوری این حادثه نگران‌کننده بدون تلفات جانی به پایان رسید.

گفتنی است که ماجرا از این قرار بود که صبح امروز مردی در محله باغ مهندس شهرگلستان بعد از برخورد با قطار روی ستون فقرات خود به زمین می افتد و در همان لحظات راننده قطار به سرعت ترمز می کند تا جان این مرد به شکل معجزه آسایی از این حادثه نجات پیدا کند.

این مرد خوش شانس بهارستانی بعد از برخورد با قطار از چند ناحیه دچار آسیب و شکستگی شد که اورژانس به سرعت او را برای درما به بیمارستان امام حسین (ع) شهرستان بهارستان منتقل کرد و سیر درمان این سهروند گلستانی درحال انجام می باشد.

درپایان لازم به ذکر است که بدون تردید این حادثه می بایست زنگ هشداری برای شهروندان بهارستانی و دیگر افرادی که از قطارهای شهری استفاده می کنند باشد، چراکه مشخص نمی باشد بار دیگر که هشدارها نادیده گرفته شوند و فردی با قطار برخورد نماید آیا جان سالم به در خواهد برد یا خیر.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.