شهروندان گلستانی چشم انتظار اتفاقات خوب

با تغییر سرپرست شهرداری شهرگلستان و تغییر رویه شورای اسلامی شهر، شهروندان گلستانی نسبت به آینده شهر امیدوار شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، چند روز پیش که خبر انتصاب سرپرست جدید شهرداری شهرگلستان منتشر شد، شوک تازه‌ای بر پیکره شورای نیمه جان و پرحاشیه شهرگلستان وارد کرد که حداقل در یکسال اخیر بی‌سابقه بود

انتخاب یکی از بی‌حاشیه‌ترین و کاری‌ترین مدیران شهری گلستان به عنوان سرپرست شهرداری و خیز برای انتخاب او به عنوان شهرداری جدید این شهر محروم پیام‌ها و بازتاب‌های مختلفی به همراه داشت.

مهمترین پیام این تصمیم را می توان عبور از مدیرانی بود که نام هرکدام از آن‌ها توانسته بود به عمیق‌تر شدن حواشی و تعمیق دو دستگی‌ها دامن بزند، دانست که بنظر می رسد با این انتخاب می توان به بهبود وضعیت شهر امید داشت.

رأی دادن به سرپرستی یک مدیر بی‌حاشیه، با تجربه و توانمند زمینه‌ای را ایجاد کرد که حالا شهرداری شهرگلستان می تواند فارغ از تمام جنگ‌ها و دعواهای واقعی و زرگری به سمت آرامش، سکون و اجرای کارهای موثر و مهم برود.

بعد از روزهایی که علیرضا عرب به واسطه تسلیم نشدن در برابر شبکه‌ای از بداخلاقی‌ها، دام پهن کردن‌ها و کارشکنی‌ها از این شهر رفت، شهرگلستان دیگر تقریباً هیچ پروژه موثر و مفیدی به خود ندید و همه چیز در این شهر در حد یک سرگرمی پیش رفت که حتی قابل مقایسه با عملکرد یک دهیاری هم نبود.

اما گویا امروز در شهرداری گلستان صحبت از اتفاق‌های بزرگ می باشد، صبحت از این است که یک رشته کارهای مهم و ماندگار برای رفع مشکلات جاری و نیازهای آینده شهر به اجرا برسد و زمانی که شورای اسلامی شهر می تواند با چراغ خاموش و بدون توجه به فشارهای موجود دست به چنین انتخابی بزند، قطعا می تواند این رشته را به اتمام برساند.

درپایان امید است روند پیشرفت شهرگلستان با این انتصاب جدید مجدد سرعت بگیرد و رضایت شهروندان گلستانی بار دیگر از عملکرد شورای اسلامی شهرگلستان حاصل شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.