شهروندان گلستانی از زحمات مجموعه مدیریت شهری تقدیر کردند

شهروندان شهرک سبزدشت از سرپرست شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهرگلستان تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا عرب سرپرست شهرداری شهرگلستان و اعضای شورای اسلامی شهر از ساماندهی پارک شهید یارجانلو و ساماندهی معابر اطراف آن بازدید کردند که این انر تقدیر و تشکر اهالی شهرک سبزدشت راه به همراه داشت.

علیرضا عرب در حاشیه این بازید با تشکر از قدردانی شهروندان شهرک سبزدشت، اذعان داشت: در راستای خدمت رسانی به شهروندان گلستانی با تمام قدرت همکاری خواهیم کرد تا شهر به سمت توسعه همه جانبه پیش برود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه هدف اصلی مجموعه شهرداری شهرگلستان خدمت به مردم است، گفت: وظیفه خود می دانم که به‌عنوان خدمتگزار کوچک شهروندان شهرگلستان از حضور فعالشان در تمام عرصه‌ها تشکر کنم.

سرپرست شهرداری شهرگلستان همچنین درخصوص همکاری شهروندان با مسئولان شهر، بیان داشت: شهروندان گلستانی در همه عرصه‌ها مشارکت فعال خود را به نمایش گذاشته‌اند و تمام صحنه‌ها نیز شاهدی بر این ادعا می باشد چراکه در هر حرکت شهر به‌عنوان پیشگامان حرکت‌های اجتماعی حضور داشته‌اند.

وی به تلاش متقابل شهرداری برای خدمت به شهر و شهروندان اشاره کرد و تاکید داشت: در مجموعه شهرداری با برنامه‌ریزی و همدلی تمام توان خود را در جهت خدمت رسانی به شهروندان محترم قرار داده‌ایم، تا پروژه‌های شهری با سرعتی بیش از قبل پیش برود.

علیرضا عرب درپایان این بازدید باتوجه به لزوم همکاری مسئولان و شهروندان برای پیشرفت شهر، افزود: بدون شک آبادانی و پیشرفت هر جامعه‌ای در گرو همکاری و حفظ اتحاد بین تمام ارکان آن جامعه می باشد که خوشبختانه شهرگلستان از این لحاظ شرایط معقولی دارد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.