شهروندان گلستانی از نحوه ارائه خدمات شهری شهرداری هیچگونه رضایتی ندارند

محله سی متری شهید ستاری شهرگلستان به زمره محله‌هایی که از خدمات شهری مجموعه مدیریت شهری محروم مانده‌اند، پیوست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، ارائه خدمات شهری به صورت برابر و مساوی به تمام محله‌های یک شهر جزو الزامات و نیازهای اساسی مدیریت شهری می باشد، چراکه عدم توجه و رسیدگی برابر به نارضایتی شهروندان و در نتیجه تغییر در ساختار مجموعه مدیریت شهری می انجامد.

گفتنی است که شهرگلستان شهرستان بهارستان از جمله شهرهایی به حساب می اید که خدمات شهری در آن به صورت نامساوی و غیرمنطقی ارایه می شود به شکلی که مرکز شهر دارای وضعیت مساعد و قابل قبول می باشد اما دیگر محله‌ها با مشکلات متعددی مواجه می باشند.

بنابر همین دلایل، ساکنان محله سی متری شهید ستاری خود را در دل شهرگلستان فراموش شده می دانند و می گویند این محله فاقد هرگونه امکاناتی است و مردم به سختی روزگار می گذرانند، چراکه واحد خدمات شهری مجموعه مدیریت شهری گلستان به محله‌های این چنینی توجه چندانی ندارد.

یکی از شهروندان گلستانی در خصوص وضعیت محله سی متری شهید ستاری، گفت: متاسفانه به بلوار سی متری شهد ستاری اصلاً رسیدگی نمی شود و الان حدود ۱۲ سال است که سنگ فرش پیاده‌روهای این بلوار از بین رفته اما نه شهرداری و نه اعصای شورای اسلامی شهرگلستان به آن رسیدگی نمی کنند.

گفتنی است که حال سی متری شهید ستاری شرقی به سمت امام زاده باقر اصلا خوب نمی باشد و برخی دلایل آن را می توان عدم نظافت محله، عدم جمع‌آوری سگ‌های ولگرد، نبود آسفالت مناسب، عدم مرمت و ترمیم پیاده‌روها، نبود روشنایی و… دانست.

درپایان لازم به ذکر است که با دیدن این حجم از مشکلات ناخداگاه این سئوال در ذهن پیش می آید که آیا ما شهرداری نداریم؟ آیا این محله جزوی از شهرگلستان به حساب نمی آید؟

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.