شهروندان و کسبه بهارستانی همچنان بی‌توجه به هشدارها/ فاجعه بیخ گوش بهارستان و شهروندانش

با وجود هشدارهای متعدد و تلاش‌های صورت گرفته، شهروندان بهارستانی همچنان مشغول گشت و گذار بوده و کسبه به فعالیت خود مسمم‌تر از گذشته ادامه می دهند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، ظاهراً تاکنون هشدارهای مکرر مسئولین و نصب بنزهای آنچنانی در خصوص خطرناک بودن ویروس کرونا نتوانسته مردم شهرستان بهارستان را متقاعد کند تا در خانه‌ها بمانند و شهروندان همچنان در خیابان‌های پرتردد در حال گشت و گذار و خرید می باشند.

گفتنی است که حتی با وجود حضور نیروهای انتظامی و تعطیلی بازارهای بزرگ شهرستان نظیر خیابان سوم نسیم شهر بازهم مغازه‌داران مغازه‌های خود را باز کرده‌اند و شهروندان نیز مسمم‌تر از قبل درحال خرید و گشت و گذار در این بازارها می باشند.

گویا شهروندان هیچ اهمیتی به کشنده بودن این ویروس خطرناک نمی دهند، درحالی که همه روز میزان آمار مبتلا و جان باختگان در کشور به ویژه شهرهای گلستان، نسیم شهر و صالحیه روبه افزایش می باشد.

یوسفی رئیس سازمان نظام پزشکی شهرستان بهارستان به تازگی در نشستی گفت؛ اگر با چنین روندی پیش بریم شاهد جان باختن بیش از دو هزار نفر در این شهرستان خواهیم بود اما بازهم گوش‌های بسیاری بدهکار نمی باشند و عده‌ای حتی ماجرای کروناویروس و مرگ تعدادی از مبتلایان به این ویروس را باور نکرده‌اند.

بهتر است مسئولین شهرستان دیگر مماشات را کنار بگذارند و از ابزار بازدارنده برای عدم تردد غیرضروری برخی از شهروندان دست به کار شوند و مغازه فروشندگانی که درب مغازه خود را به روی مشتریان گشوده پلمب شود چراکه این تنها راه نجات مردم از ابتلا به این ویروس و جلوگیری از مرگ افراد بیشتر می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.