رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بهارستان:

شهروندان هرگونه گرانفروشی نان را گزارش کنند/ افزایش قیمت نان غیرقانونی است

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بهارستان گفت: هرگونه افزایش قیمت نان در نانوایی‌های سه شهر گلستان، صالحیه و نسیم شهر غیرقانونی می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، در طول روزهای گذشته عده‌ای از شهروندان بهارستانی از افزایش قیمت نان بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ تومان در برخی از نانوایی‌های شهرستان خبر داده‌اند که این اقدام علاوه‌بر ایجاد نارضایتی در بین شهروندان، از سوی مسئولان نیز غیرقانونی و تخلف خوانده شده است.

حسین ناطقی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران با اشاره به موضوع افزایش خودسرانه قیمت نان در برخی از نانوایی‌ها، عنوان داشت: هرگونه افزایش قیمت نان در نانوایی‌های سه شهر گلستان، صالحیه و نسیم شهر غیرقانونی می باشد.

وی در ادامه باتاکید بر اینکه قیمت نان در تمام کشور ثابت است، تصریح کرد: در حال حاضر هیچگونه افزایش قیمت نانی وجود ندارد و واحدهای صنفی نانوایی‌ شهرستان بهارستان نیز موظف می باشند تا طبق نرخ مصوب نان خود را به فروش برسانند.

ناطقی با بیان اینکه قیمت آرد یا دیگر مواد مورد استفاده در پخت نان تغییری نکرده است، بیان داشت: نانوایان بهارستانی با آرد یارانه‌ای قیمت مصوب آذرماه سال ۹۳ پخت می کنند و درحال حاضر دلیلی بر افزایش قیمت خودسرانه نان وجود ندارد.

وی درپایان باتوجه به لزوم برخورد با واحدهای نانوایی متخلف و گرانفروش، خاطرنشان کرد: هرگونه گزارش مبنی بر تخلف نانوایان و افزایش قیمت نان در سطح بهارستان از سوی مردم به ما برسد قطعاً پیگیری خواهد شد تا در خصوص صنف متخلف در این زمینه تعیین تکلیف شود زیرا در شرایط فعلی به هیچ عنوان هرج و مرج جایز نمی باشد.

ناگفته نماند در شرایط فعلی که در جنگ اقتصادی قرار داریم بهتر است تا مردم به فکر یکدیگر باشند و با گرانفروشی و فکر کردن به سود شخصی خود باعث ایجاد مشکل در زندگی همشهریان خود نشوند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.