فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان:

شهروندان خودروهای خود را به سیستم ایمنی مجهز کنند/ سارقان محتویات خودرو دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان گفت: به منظور حفظ موارد ایمنی و پیشگیری از سرقت، شهروندان می بایست خودروهای خود را به سیستم ایمنی مجهز کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، واحد نورمحمدی فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان با اشاره به فعالیت‌های گسترده پلیس در کاهش آمار سرقت و به حداقل رساندن این پدیده، اظهار داشت: ۲ سارق محتویات خودرو در سطح شهرستان بهارستان دستگیر شدند.

وی در ادامه با بیان جزئیات این خبر، گفت: درپی دریافت گزارش وقوع چند فقره سرقت محتویات داخل خودرو در نقاط مختلف شهرستان، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار مآموران نیروی انتظامی بهارستان قرار گرفت.

نورمحمدی همچنین باتاکید بر دستگیری سریع سارقان محتویات خودرو، اذعان داشت: با انجام کار فنی و تخصصی و تلاش چند روزه مآموران، سارقان شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی و دریافت حکم در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

وی به اینکه سارقان در تحقیقات اولیه به ۱۳ فقره موبایل قاپی اعتراف کردند، بیان داشت: متهمان علاوه‌بر سرقت محتویات خودرو، به سرقت تلفن‌های همراه نیز اعتراف کردند که با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان در رابطه با تلاش‌های پلیس برای حفظ امنیت در شهرستان بهارستان، تصریح کرد: مأموران نیروی انتظامی به صورت شبانه روزی برای حفظ امنیت شهروندان بهارستانی در تلاش هستند، تا میزان سرقت‌ها در بهارستان به حداقل رسیده و جامعه‌ای نمونه ایجاد شود.

وی درپایان باتوجه به لزوم رعایت نکات ایمنی از سوی شهروندان، خاطرنشان کرد: شهروندان می بایست خودروهای خود را به سیستم ایمنی مجهز کرده و از نگهداری اشیاء، اموال قیمتی و وجه نقد، در خودروها خودداری کنند و هر گونه تردد مشکوک در اطراف خودروها را بلافاصله به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

انتهای یام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.