شهروندان خواهان نظارت بر قیمت میوه‌ها در بهارستان/ خرید میوه در بهارستان به صورت عددی

قیمت میوه در شهرستان بهارستان به قدری با سطح درآمد برخی شهروندان تفاوت دارد که مردم به خرید میوه به صورت عددی روی آورده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بالا بودن قیمت برخی از میوه‌ها زمانی که تازه فصل آن‌ها فرا می رسد و به اصطلاح نوبرانه می باشند، همیشه امری عادی برای مردم بوده است، چراکه بعد از گذشت مدتی قیمت‌ها مجدداً پایین می آیند و در شرایط قابل قبولی قرار می گیرند.

اما در سال جاری گویا قیمت میوه‌ها قصد پایین آمدن ندارند و در فاصله بازارهای میوه و تره‌بار تا مغازه‌های میوه فروشی، این قیمت‌ها بیشتر نیز می شوند، که این امر بدون تردید تاثیر به سزایی در قدرت خرید قشر کارگر می گذارد و از آنجایی قشر غالب شهرستان بهارستان، کارگران و کارمندان می باشند، می توان به خوبی شرایط فعلی را در این شهرستان حدس زد.

گفتنی است که بالا بودن قیمت میوه در شهرستان بهارستان و عدم نظارت به کیفیت و همچنین قیمت‌ها باعث شده است که قدرت خرید میوه برای برخی از شهروندان بهارستانی به قدری پایین بیاید که میوه‌ها را به صورت عددی خریداری کنند.

بنا به گفته میوه فروشان بهارستانی، برخی از شهروندان با مراجعه به آن‌ها تقاضای فروش میوه به صورت عددی را دارند، به عنوان مثال خرید دو یا سه عدد شلیل، چند عدد گیلاس و… که بدون شک این موضوع مایه تاسف بوده و نیازمند رسیدگی هرچه سریعتر مسئولین مربوطه و ستاد تنظیم بازار شهرستان بهارستان می باشد.

درپایان لازم به ذکر است که بدون تردید می توان با نظارت مناسب و عرضه درست میوه در سطح شهرستان این مشکل را تا حد زیادی حل کرد که این امر نیز نیازمند توجه ویژه مسئولین است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.