رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بهارستان:

شهروندان تخلفات واحدهای صنفی را به سامانه ۱۲۴ گزارش کنند

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بهارستان گفت: شهروندان هرگونه تخلفات واحدهای صنفی را جهت رسیدگی به سامانه 124 گزارش کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، هوشنگ ناطقی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بهارستان با اشاره به نزدیکی سال نو و گرمی بازار، بیان داشت: در آستانه سال جدید، قیمت برخی از کالاها و خدمات مرسوم این ایام تحت تاثیر قرار گرفته که بدون شک به لحاظ نظارت از اهمیت و حساسیت ویژه‌ای برخوردار می باشد.
وی در ادامه با بیان این امر که اداره صنعت، معدن و تجارت بهارستان نسبت به شرایط بازار آگاهی کامل دارد، تصریح کرد: در طرح نظارت و افزایش گشت‌های بازرسی واحدهای صنفی مورد نظر به ویژه واحدهای عرضه کالاها در اولویت بازرسی و نظارت قرار دارد.

ناطقی همچنین در خصوص جزئیات اجرای طرح مذکور، تشریح کرد: در طرح نظارت ۴۰ بازرس و کارشناس نظارت و بازرسین اداره صنعت، معدن و تجارت بهارستان و اتاق اصناف شهرستان در این ایام بر فعالیت بازار و واحدهای صنفی سطح بهارستان، میادین میوه و تره‌بار نظارت می نمایند.

وی در رابطه با ادامه‌دار بودن این طرح، اذعان داشت: در ایام پایانی سال و در طول ایام تعطیلات به شکل مستمر اکیپ‌های گشت‌های مشترک، گروه‌های کالایی پرمصرف را رصد و پایش می کنند تا از هرگونه تخلف احتمالی جلوگیری شود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به نگرانی‌های شهروندان بهارستانی از افزایش قیمت‌ها، افزود: تمامی واحدهای صنفی موظف به نصب قیمت کالا و نرخ نامه در معرض دید عموم می باشند و شهروندان بهارستانی می توانند هرگونه تخلف اعم از گرانفروشی، کم فروشی، عدم نصب قیمت را به شماره ۱۲۴ سامانه ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت شهرستان بهارستان جهت رسیدگی اعلام نمایند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.