سرپرست شهرداری نسیم شهر:

شهروندان تا عادی شدن شرایط نکات ایمنی را رعایت کنند

سرپرست شهرداری نسیم شهر گفت: شهروندان به ویژه ساکنین اطراف رودخانه ها تا عادی شدن شرایط، تمامی نکات ایمنی را رعایت کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه،‍ قدرتعلی طلایی سرپرست شهرداری نسیم شهر با اشاره بارش‌های شدید باران و احتمال طغیان رودخانه‌ها، بیان داشت: از کلیه شهروندان ساکن در حاشیه رودخانه‌ها درخواست می کنم تا عادی‌ شدن وضعیت بارندگی‌ها، نکات ایمنی را رعایت کرده و به هشدارهای مدیریت بحران شهرداری توجه کنند.

وی در ادامه باتاکید بر بازدید صورت گرفته از نقاط مختلف شهر، تصریح کرد: با توجه به احتمال جاری شدن سیلاب و آبگرفتگی شدید و ایجاد خطر برای شهروندان، در حاشیه رود خانه شادچای در محله امام خمینی (ره) و رودخانه سالور نسیم شهر، به منظور حفظ امنیت شهروندان، درخواست می شود از هرگونه تردد و اسکان در این نقاط خودداری شود.

طلایی به دستور فرماندار شهرستان بهارستان مبنی بر افزایش آماده‌باش نیروهای خدماتی با توجه به ورود سامانه بارشی و تداوم بارش‌ها اشاره کرد و اظهار داشت: در همین راستا تمامی مسئولین برای رفع آبگرفتگی‌های احتمالی سطح شهر پای کار در خدمت شهر و شهروندان می باشند.

وی همچنین در رابطه با دیدارهای هفتگی ملتقات با شهروندان، تبیین کرد: این دیدارها با هدف ترویج فرهنگ خدمت‌رسانی و پاسخگویی مستقیم به شهروندان صورت می پذیرد و سرعت بخشیدن به انجام امور و ایجاد حس همدلی و هم زبانی میان مسئولان و مردم و مشارکت در تصمیم‌گیری‌ها از اهداف دیگر دیدارهای مردمی است که موجب توسعه شهر در راستای رفع نیازهای شهروندان می شود.

سرپرست شهرداری نسیم شهر درپایان باتوجه به تاثیر و اهمیت همکاری شهروندان، افزود: در صورت مشارکت همگانی و همکاری شهروندان می توان خدمات بیشتری را ارائه داد و همگی می بایست تلاش کنیم تا هزینه‌های زندگی در شهر را با فرهنگ‌سازی کاهش دهیم، بدین نحو که مثلأ به جای هر روز هفته، تولید زباله و پسماند خود را به دو یا سه روز در هفته کاهش دهیم تا با صرفه جویی در هزینه جمع آوری شبانه زباله، هزینه کاهش یافته را برای نیازهای شهر صرف کنیم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.