شهروندان بهارستانی از نعمت آب سالم محروم می باشند

آب آشامیدنی در شهرستان بهارستان ناسالم می باشد و همین امر سبب نارضایتی شهروندان و سواستفاده برخی از وضعیت آب شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، زندگی در عصر حاضر سبب شده است تا بسیاری از نیازهای انسان که در گذشته به سختی تامین می شد، به الزامات اولیه زندگی که در هر شهر و روستایی در جهان یافت می شود، تبدیل گردد.

یکی از این نیازها، آب آشامیدنی سالم می باشد که به لطف فعالیت تصفیه خانه‌ها و لوله کشی منازل، آب آشامیدنی در سراسر کشور یافت می شود، اما چرا باید آب آشامیدنی برخی مناطق محروم ناسالم باشد به شکلی که خود مسئولان نیز این موضوع را تایید نمایند.

شهرستان بهارستان از جمله مناطق محروم در استان تهران به شمار می رود که آب آشامیدنی آن ناسالم می باشد این عدم سلامت را به خوبی از روی ذرات روغنی روی لیوان چای، رنگ آبی که از شیر آب خارج می شود و رسوبات جمع شده در انتهای کتری و قوری‌ها می توان فهمید.

بنابر این گزارش به تازگی مصاحبه‌ای از موسی رضازاده نماینده شورای شهرستان بهارستان در شورای استان تهران در فضای مجازی درحال پخش شدن است که وی در این مصاحبه بر ناسالم بودن آب آشامیدنی تمام شهرهای شهرستان بهارستان تاکید می کند.

مسئولان شهرستان بهارستان بارها در خصوص احداث تصفیه خانه در شهرگلستان و بهبود کیفیت آب آشامیدنی در شهرستان بهارستان وعده‌هایی داده‌اند، اما گویا پیگیری‌هایی که گفته می شود درحال انجام است نیز به جایی نرسیده و شهروندان بهارستان در کنار انبوهی از مشکلات می بایست همچنان با آب ناسالم این شهرستان نیز کنار بیایند.

البته مشکلات آب آشامیدنی در بهارستان برای همه ساکنین نیز بد نبوده است، چراکه عده‌ای با خرید دستگاه‌های تصفیه آب بزرگ و اجاره کردن یک مغازه مشغول فروختن آب آشامیدنی به شهروندان بهارستانی به قیمت‌های گزاف شده‌اند و شهروندان نیز برای حفظ سلامتی خود مجبور به خرید این آب‌ها می باشند.

حال سئوال اینجاست که آیا مسئولان شهرستان بهارستان خبری درباره وضعیت آب آشامیدنی، فعالیت آب فروشان بدون مجوز و مسائلی از این قبیل دارند یا خیر؟ و اگر از این مسائل مطلع هستند چرا هیچگونه اقدامی در سطح شهرستان انجام نمی دهند؟

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.