رئیس اتاق اصناف بهارستان:

شهروندان بهارستانی شاهد یک نمایشگاه بهاره متفاوت خواهند بود

رئیس اتاق اصناف بهارستان گفت: تمامی تمهیدات لازم برای برپایی یک نمایشگاه بهاره متفاوت و کامل در شهرستان بهارستان اندیشیده شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، جعفر درویشی رئیس اتاق اصناف شهرستان بهارستان با اشاره به برگزاری نمایشگاه بهاره در سطح شهرستان، اذعان داشت: نمایشگاه بهاره سال ۹۷ نسبت به گذشته با تغییرات اساسی در بهارستان برپا خواهد شد.

وی در ادامه باتشریح جزئیات نمایشگاه بهاره شهرستان بهارستان، تبیین کرد: نمایشگاه مذکور در ۵۰۰ غرفه و با محوریت تنظیم بازار، جلوگیری از قیمت کاذب اجناس و گران فروشی همانند سال‌های گذشته در این شهرستان برپا می شود.

درویشی در رابطه وضعیت و کیفیت کالاهایی که در نمایشگاه بهاره بهارستان عرضه خواهد شد، گفت: در نمایشگاه بهاره بهارستان محصولات با کیفیت، توسط خود تولیدکنندگان کیف و کفش و پوشاک شهرستان به صورت مستقیم عرضه خواهد شد.

وی همچنین به نگرانی‌های شهروندان بهارستانی در خصوص مایحتاج ضروری به ویژه در ایام عید اشاره کرد و بیان داشت: با کمک اداره صنعت، معدن و تجارت و اداره جهاد کشاورزی بهارستان، میوه شب عید و گوشت و مرغ با قیمت مناسب در نمایشگاه بهاره شهرستان عرضه خواهد شد.

رئیس اتاق اصناف شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به لزوج جلب رضایت شهروندان و ایجاد تغییرات در نمایشگاه بهاره بهارستان، خاطرنشان کرد: ۱۶۰۰ واحد تولیدی کیف و کفش در سطح شهرستان وجود دارد که سعی خواهیم کرد بهترین و بروزترین تولیدات این واحدهای تولیدی در نمایشگاه عرضه شود و باید گفت که شهروندان بهارستان در سال جاری شاهد یک نمایشگاه بهاره متفاوت خواهند بود.

درپایان لازم به ذکر است که نمایشگاه بهاره سال گذشته در شهرستان بهارستان به دلیل برخی مشکلات نوجود در کیفیت کالاها یا قیمت‌ها با استقبال خوبی روبه‌رو نشد و امید است در سال جاری شرایط نمایشگاه بهاره این شهرستان رضایت بخش باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.