فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان:

شهروندان بهارستانی با نیروی انتظامی همکاری خوبی دارند/ سارق حرفه‌ای در شهرصالحیه دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان گفت: شهروندان بهارستانی با نیروی انتظامی همکاری خوبی دارند که این امر در وهله اول امنیت و آرامش شهرستان را تضمین می کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، واحد نورمحمدی فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان به فعالیت‌های پلیس شهرستان در راستای کاهش سرقت در سطح بهارستان اشاره کرد و بیان داشت: سارق حرفه‌ای محتویات خودرو در شهرصالحیه شناسایی و توسط مأموران نیروی انتظامی دستگیر شد تا گام دیگری در راستای تامین امنیت شهروندان برداشته شود.

وی در ادامه با تشریح جزئیات این پرونده سرقت، تبیین کرد: درپی وقوع چند فقره سرقت محتویات خودرو در شهرصالحیه و دریافت گزارشاتی از شهروندان، تیمی از مأموران انتظامی کلانتری ۱۴ تشکیل گردید و دستگیری سارق یا سارقان را در دستور کار خود قرار دادند.

نورمحمدی همچنین با ابراز رضایت از عملکرد مأموران انتظامی کلانتری ۱۴، ادامه داد: مأموران با بررسی صحنه‌های سرقت و جمع‌آوری سرنخ‌های موجود به سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار در شهرصالحیه مظنون شدند و پس از انجام تحقیقات گسترده پلیسی با اطمینان از دست داشتن این فرد در سرقت‌ها، متهم را با هماهنگی مقام قضایی دستگیر کردند.

وی علاوه‌بر بیان این امر که در تحقیقات انجام یافته متهم به ۱۶ فقره سرقت محتویات خودرو در شهر صالحیه اعتراف کرده است، اظهار داشت: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی و انجام بازجویی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به همکاری خوب مردم بهارستان با پلیس، خاطرنشان کرد: از همکاری شهروندان با نیروی انتظامی قدردانی می کنم و از آن‌ها می خواهم تا در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه جرائم از طریق تلفن فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند تا در اسرع وقت نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود، چرا که عدم همکاری و احساس مسئولیت شهروندان نسبت به جامعه خود در وهله اول به خودشان صدمه می زند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.