شهردار گلستان یهویی برکنار شد/ فرزین برای دومین بار سکان شهرداری را به‌دست گرفت

شهردار شهرگلستان هنوز خود را در لباس شهرداری پیدا نکرده بود که با تصمیم اعضای شورای اسلامی شهر برکنار شد‌.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، وضعیت شهرگلستان این روزها به یک کمدی تلخ شبیه شده است و اعضای شورای اسلامی این شهر نیز با عملکرد عجیب و غریب خود نقش به سزایی در ایجاد این کمدی تلخ دارند، هرچند بعضی از اعضای این شورا از این قاعده مستثنی می باشند.

گفتنی است که هنوز خنده‌های نیمه جان آقای پرچگانی روی صورتش گل نیانداخته بود که اعضای شورای اسلامی شهرگلستان هیجان شهردار بودن و قبای گشاد مدیریت شهری را از تن او درآوردند و بار دیگر شهر به عقب برگشت.

این مرد بذله‌گو که مدیریت شهری گلستان را هم مانند رفتار عادی روزانه‌اش یک شوخی می داند، با نامه دو پهلو و پرحاشیه وزارت کشور با تصمیم شورای شهر کنار گذاشته شد تا همه ما عمیقاً باور کنیم که اعضای شورای اسلامی شهرگلستان اصرار دارند تصمیم‌های اشتباه را خودشان لمس کنند.

همچنین امروز بار دیگر بهلول فرزین به واسطه رأی اعضای شورای اسلامی شهر سکان سرپرستی شهرداری شهرگلستان را به دست گرفت تا شاید برای مدتی کوتاه این شهر در ساحل آرامش پهلو بگیرد و از شدت حواشی آن کاسته شود گرچه از شدت خدمات و پروژه‌ها نیز کاسته می شود.

درپایان ناگفته نماند که شورای اسلامی شهرگلستان، با فاصله خیلی زیاد در سرتاسر کشور، مجموعه‌ای از عجایب است چون به طور کل از بیخ و بن مشاوره پذیر نمی باشد وگرنه پرچگانی را شهردار نمی کرد تا امروز بعد از چند ماه بار دیگر به عقب بر نگردیم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.