شهردار گلستان از پیشنهاد های مردمی استقبال می کند

  بهروز کاویانی شهردار گلستان در اولین جلسه کاری خود با مسئولین شهرداری با تاکید برشعار«هر شهروند یک شهردار» از حمایت شهرداری از ایده ها و نظرات کاربردی و نوین خبر داد. به گزارش بهارستانه، اولین جلسه کاری مهندس کاویانی شهردار گلستان با معاونین، مدیران عامل سازمانها، روسای ادارات و واحدهای شهرداری با هدف بررسی […]

 

بهروز کاویانی شهردار گلستان در اولین جلسه کاری خود با مسئولین شهرداری با تاکید برشعار«هر شهروند یک شهردار» از حمایت شهرداری از ایده ها و نظرات کاربردی و نوین خبر داد.

به گزارش بهارستانه، اولین جلسه کاری مهندس کاویانی شهردار گلستان با معاونین، مدیران عامل سازمانها، روسای ادارات و واحدهای شهرداری با هدف بررسی مشکلات، ارائه راهکارها، ایده ها و نظرات نوین برگزار گردید.

بر اساس این گزارش، شهردار گلستان بعد از استماع نظرات مسئولین شهرداری، با تبریک هفته وحدت و میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) امضای حکم خود توسط وزیر کشور در آغاز امامت حضرت مهدی (عج) را به فال نیک گرفت و اظهار داشت: از حسن اعتماد شورای محترم اسلامی شهر و انتخاب بنده به عنوان شهردار مجدداً قدردانی می­کنم و امیدوارم با تلاشهای شبانه روزی و مدیریت جهادی بتوانیم در پیشگاه خداوند و مردم سربلند باشیم.

مهندس کاویانی با اشاره به مشکلات خاص شهر گلستان، افزود: رفع مشکلات نیازمند وقت و تلاش بیشتر است و باید راهکارهای قانونی جهت حل مشکلات مردم و جلب رضایت آنها اتخاذ شود.

وی ادامه داد: مردم ولی نعمت ما هستند و باید تکریم ارباب رجوع در اولویت کارهای شهرداری باشدکه در جهت ارتقای این امر مهم واحدهای شهرداری مورد ارزیابی جدی قرار خواهند گرفت.

مهندس کاویانی با اشاره به پتانسیل های شهر، ابراز داشت: علی رغم مشکلاتی که وجود دارد، پتانسیل ها و استعدادهای شهر بالاست که نمونه بارز آن فرصت های سرمایه گذاری است که باید بیش از پیش نسبت به معرفی فرصتها و جذب سرمایه بخش خصوصی در شهر اقدام گردد.

شهردار گلستان در بخشی دیگر از سخنان خود به آموزش پرسنل اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: آموزش ضمن خدمت کارکنان شهرداری باید جدی تلقی شود تا آنان با قوانین و علوم جدید مرتبط با شهرداری آشنایی و تبحر داشته باشند.

استقبال از ایده های جدید از دیگر مواردی بود که مورد اشاره شهردار گلستان قرار گرفت و وی اظهار داشت: شهرداری گلستان از ایده هایی که قابلیت اجرا داشته باشند کاملاً حمایت می کند و با آغوش باز پذیرای آنها خواهد بود و ما اعتقاد داریم که «هر شهروند یک شهردار» است و تمامی پیشنهادات، نظرات و انتقادات به صورت دقیق مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

کمبود سرانه های ورزشی، فضای سبز، فرهنگی و … از دیگر مواردی بود که شهردار گلستان با اشاره به آنها نوید داد بزودی فصلی جدید در خدمت رسانی به مردم آغاز شده است و شهرداری با حمایت شورای اسلامی شهر، گامهای موثری را در این امر بر می دارد که ادامه پروژه های فعلی و تعریف پروژه های جدید اولین اقدام جدی خواهد بود.

انتهای پیام/م

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.