امام جمعه بخش گلستان:

شهردار نباید به شکل لاکپشتی عمل کند/ شورای اسلامی شهر نباید برخی مسائل را به شهرداری تحمیل کند

امام جمعه بخش گلستان گفت: وظایف شورای شهر و شهرداری مشخص بوده و شهردار شهرگلستان می بایست عملکرد مناسب و سریعی داشته باشد نه اینکه به صورت لاکپشتی عمل کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین محمود نورپور امام جمعه بخش گلستان در خطبه‌های نماز جمعه خود با اشاره به آغاز هفته دفاع مقدس، عنوان داشت: ۳۹ سال قبل دشمنان ایران اسلامی جنگی نابرابر را بر ما تحمیل کردند و ۸ سال جنگ را ایجاد کردند آن هم در کشوری که تازه انقلاب به پیروزی رسیده بود.

وی در ادامه باتاکید بر حمایت تقریبی تمامی کشورهای جهان از عراق در جنگ تحمیلی، تصریح کرد: در آن زمان همه برای شکست ایران لحظه شماری می کردند چراکه بر روی کاغذ پیروزی با آن‌ها بود اما در نتیجه ایثار، جهاد، مقاومت و شهادت ملت ورق برگشت و مردم ایران با سرافرازی از این جنگ خارج شدند.

حجت الاسلام والمسلمین نورپور در رابطه با برکات جنگ تحمیلی و لزوم شناخت دستاوردهای ۸ سال دفاع مقدس، گفت: بنابه گفته رهبر معظم انقلاب ۸ سال دفاع مقدس گنجی است که باید استخراج شود، چراکه ما در جنگ، انقلاب خود و استحکام و قدرت جمهوری اسلامی ایران را اثبات کردیم.

وی همچنین به سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و اظهار داشت: هدف آمریکا از مذاکره مجدد تحمیل خواسته‌های خود و اثبات به نتیجه رسیدن فشار حداکثری بر روی ایران می باشد و بدون تردید هدف آن‌ها رسیدن به نتایج معقول نمی باشد و بنا به گفته مقام معظم رهبری هیچگونه مذاکره‌ای با این افراد معقول و قابل قبول نمی باشد.

امام جمعه بخش گلستان در خصوص عملکرد شورای اسلامی شهر و شهردار گلستان، تبیین کرد: وظایف شورای اسلامی شهر مشخص می باشد و نباید برخی مسائل را به شهرداری تحمیل نماید و در مقابل نیز شهردار باید عملکرد مناسب و سریعی داشته باشد نه اینکه لاکپشتی عمل کند.

وی درپایان باتوجه به بازگشایی مدارس و شروع سال تحصیلی جدید، افزود: از اولیا می خواهیم که ارتباطشان با مدارس و آموزش و پرورش تنگاتنگ باشد و همه اولیا و هم معلمان و فرهنگیان نسبت به محتوای درس‌ها و تناسب آن‌ها با مسائل روز وهمچنین مسئله تربیت اسلامی توجه کافی داشته باشند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.