امام جمعه بخش گلستان:

شهردار منتخب شورای شهر باید به مشکلات اشراف کامل داشته باشد/ شورای شهر در تصمیمات خود بیشتر دقت کند

امام جمعه بخش گلستان گفت: اعضای شورای شهرگلستان باید فردی را برای شهرداری انتخاب کنند که به مشکلات شهر اشراف داشته باشند نه اینکه مدیران پروازی را انتخاب کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین محمود نورپور امام جمعه بخش گلستان با انتقاد از تصمیم اخیر شورای اسلامی شهرگلستان، گفت: مگر قحط الرجال است که مسئولیت‌های کلیدی را به مدیران پروازی می دهیم.

وی در ادامه باتاکید بر اهمیت رسیدگی به وضعیت مدیریتی شهرگلستان، تصریح کرد: درحال حاضر بی‌ثباتی مدیریتی در گلستان باعث بروز مشکلاتی شده است که ضرر این مشکلات دامن‌گیر شهر و مردم می شود.

حجت الاسلام والمسلمین نوروپور با بیان اینکه شورای اسلامی شهرگلستان باید منطقی‌تر عمل کند، گفت: متاسفانه تغییرات پی‌درپی مدیریت‌ها و عدم تصمیم‌گیری درست و غیرکارشناسی شورای اسلامی شهر مسائل و مشکلات این شهر را بیشتر کرده است.

وی همچنین به توانمندی جوانان و مدیران شهری این منطقه اشاره کرد و اظهار داشت: مدیران بسیار خوبی در سطح منطقه وجود دارند اما آقایان به جای استفاده از ظرفیت نیروهای بومی به مدیران پروازی روی آورده‌اند.

امام جمعه شهرگلستان تصمیمات نادرست شورای اسلامی شهر در طول یک سال گذشته را نقد کرد و تبین کرد: باید فرماندار و استاندار تهران به این مسئله مهم ورود پیدا کنند چراکه مردم به این افراد اعتماد کردند و نباید اینگونه نسبت به آرای مردم پشت کنند.

وی درپایان باتوجه به اهمیت انتخاب فرد مناسب برای مدیریت شهرگلستان، افزود: اعضای شورای اسلامی شهر باید فردی را به عنوان شهردار انتخاب کنند که مدیر باشد و به مسائل و مشکلات شهر اشرافیت کامل داشته باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.