عضو شورای اسلامی شهرگلستان:

شهردار شهرگلستان باید نسبت به عملکرد خود پاسخگو باشد

عضو شورای اسلامی شهرگلستان گفت: شهردار شهرگلستان نسبت به انجام پروژه‌های عمرانی بسیار بی‌تفاوت است و باید در این خصوص پاسخگو باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علی شاهدی عضو شورای اسلامی شهرگلستان در رابطه با بودجه سال جاری، عنوان داشت: شورای اسلامی شهر بودجه سال جاری را به گونه‌ای تدوین کرده است که خوشبختانه تمامی پروژه‌های آن قابلیت اجرایی دارد.

وی در ادامه با تشریح جزئیات برنامه‌های تدوین شده در این بودجه، تببین کرد: احداث زیرگذر خیابان مدرسه به ورودی خیابان ۲۴ متری چمران که با انجام آن ۱۲۰ دهنه مغازه به دست می آید و می تواند منبع درآمد مهم و بزرگی برای شهرداری به حساب بیاید از جمله برنامه‌های مذکور است که در بودجه سال ۹۸ مبلغ قابل توجهی برای این پروژه پیش بینی شده است اما متاسفانه هنوز هیچ بحثی درباره اجرای آن وجود ندارد.

شاهدی در رابطه با دیگر پروژه‌های بلاتکلیف شهرگلستان، اظهار داشت: پروژه‌های خانه کودک، سینما، سرای محله، کتابخانه، استادیوم ریه و چندین پروژه دیگر نیز وجود دارد که متاسفانه شهردار شهرگلستان حتی به خود زحمت نداده که از نزدیک وارد این کار شود و کلنگ آن‌ها را بر زمین بزند.

وی همچنین مهم‌ترین کوتاهی شهردار را بی‌تفاوتی نسبت به مسائل عمرانی برشمرد و تصریح کرد: بلاتکلیفی پروژه‌های مهمی نظیر استخر قلعه‌میر و موارد مشابه آن باعث شرمندگی ما در برابر مردم شده است درحالی که متاسفانه شهردار زحمت ورود به اجرای این کارها را به خود نمی دهد.

عضو شورای اسلامی شهرگلستان به رفتارهای عجیب پرچگانی در خصوص پروژه‌های عمرانی اشاره کرد و گفت: درباره برخی پروژه‌ها مانند سینما و خانه کودک که از نیازهای اساسی شهر است، کار به جایی رسیده که شهردار شهرگلستان تنها عملکردش که خیلی هم خنده‌دار می باشد باطل کردن مناقصه این پروژه‌ها بوده و مدعی است که این پروژه‌ها را با مشارکت بخش خصوصی انجام بدهد درحالی که ما تجربه بسیار تلخی از مشارکت با بخش خصوصی داریم.

وی درپایان باتوجه به لزوم پاسخگویی شهردار شهرگلستان، افزود: پرچگانی می بایست درباره وضعیت پروژه‌ها و علت بی‌تفاوتی به کارها و مسائل با شفافیت توضیح بدهد و مطمئناً وی اگر جوابی داشت تا به حال مطرح کرده بود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.