شهردار شهرگلستان از سمت خود استعفا کرد

پس از کش و قوس‌های فراوان بین شورای اسلامی شهر و مدیریت شهری گلستان در نهایت شهردار این شهر از سمت خود استعفا داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، درحالی که پس از مشکلات و اختلافات فراوان بین اعضای شورای اسلامی شهرگلستان و علیرضا عرب شهردار این شهر و پس از ماجرای عزل شهردار و معرفی سرپرست جدید شهرداری و ورود مسئولین شهرستان بهارستان به موضوع شهر به ظاهر آرام شده بود، خبر استعفای شهردار شهرگلستان بار دیگر آرامش این شهر را برهم زد.

گفتنی است که پس از کش و قوس‌های فراوان و فشار ۶ عضو شورای اسلامی شهر‌گلستان، در نهایت علیرضا عرب شهردار این شهر تسلیم شد و صبح امروز از سمت خود استعفا کرد و حال باید دید در ادامه چه تغییراتی در بخش مدیریت شهری گلستان صورت خواهد گرفت.

علیرضا عرب صبح امروز نامه استعفای خود را به هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تقدیم کرد و قرار است شنبه هفته آینده اعضای شورای اسلامی شهرگلستان استعفای شهردار گلستان را مورد بررسی قرار دهند و در این باره برای شهر تصمیم بگیرند.

بنابر این گزارش، این اولین تجربه شهردار شدن عرب در شهرگلستان بود و در طول مدت خدمت خود اقدامات قابل قبولی از خود به جای گذاشت اما به هرحال گویا این عملکرد به هر دلیلی نتوانسته بود رضایت شورای اسلامی شهر را جلب نماید.

طبیعتاً شهردار جوان شهرگلستان هرگز دوست نداشت که در اولین تجربه شهردار شدن خود، کلمه قبیح “برکنار شد” را در پرونده‌اش ثبت کنند و به همین خاطر عطای صندلی شهرداری را به لقایش بخشید و استعفا کرد.

درپایان لازم به ذکر است که باتوجه به اینکه احتمال موافقت شورای اسلامی شهر با استعفای شهردار بسیار بالا می باشد باید دید که چه کسی به عنوان سرپرست شهرداری شهرگلستان معرفی خواهد شد و سکان مدیریت شهر در آینده در دست چه کسی خواهد بود و آیا نفر بعدی بهتر از شهردار سابق عمل خواهد کرد یا خیر.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.