شهردار شهرصالحیه بعد از ۵ سال تغییر کرد/ بی‌توجهی ۵ ماهه شورای شهر به قانون

شهردار شهرصالحیه بعد از گذشت ۵ سال تغییر کرد و اعضای شورای اسلامی این شهر بعد از چندماه گریز از اجرای قانون، سرانجام به آن عمل کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، اعضای شورای اسلامی شهرصالحیه پس از ۵ ماه که از رأی قطعی هیأت تخلفات اداری وزارت کشور برای برکناری شهردار می گذشت، بالاخره طی برگزاری جلسه‌ای سرپرست و شهردار جدید این شهر را انتخاب کردند.

بنابر این گزارش، محمد آگاهیمند که پیش از این مسئول بازرسی شهرداری شهرصالحیه بود با انتخاب رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر به عنوان شهردار جدید این شهر منصوب گردید که جوان‌گرایی در این انتخاب از نکات مثبت به شمار می رود.

گفتنی است که علیرضا قربانی به واسطه یک رشته تصمیم‌های حقوقی و قانونی و ابلاغ‌های محکم که ریشه در عملکرد او و بازرسی‌ها دارد، صلاحیت تصدی مشاغل حساس از جمله شهرداری را در تاریخ ۲۷ مرداد ماه سال جاری از دست داده بود.

عملکرد شورای اسلامی و شهرداری شهرصالحیه در طول ۵ ماه گذشته خلاف قانون از جمله مواردی می باشد که می بایست توسط مسئولین مربوطه به آن رسیدگی شود و مطابق قانون با آن‌ها برخورد صورت بگیرد، چراکه افرادی که ۵ ماه قانون را نادیده بگیرند می توانند در آینده نیز تخلفات دیگری را انجام دهند.

همچنین وجود برخی حمایت‌ها و در نقطه مقابل برخی نقدهای تند بر علیه شهردار سابق شهرصالحیه از جمله دیگر نقاط قابل توجه این تغییرات مدیریتی می باشد که با وجود اقدامات قابل توجه قربانی در طول پنج سال گذشته و همچنین تخلف ۵ ماهه صورت گرفته هر دوی این واکنش‌ها را منطقی جلوه می دهد.

درپایان لازم به ذکر است که امیدواریم شهردار جدید این شهر در مدیریت صالحیه موفق باشد و در کنار این امر با افراد متخلف در طول ۵ ماهه گذشته در شهرصالحیه مطابق قانون برخورد صورت بگیرد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.