فرماندار شهرستان بهارستان:

شهردار سابق گلستان دیگر برنخواهد گشت/ شورای اسلامی شهر به فکر گزینه سوم خود باشند

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: نه شهردار سابق و نه سرپرست فعلی جایی در مسند مدیریت شهری ندارند و شورای اسلامی شهر باید به فکر گزینه سوم خود باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران باتاکید بر موضوع وضعیت مدیریت شهری گلستان، بیان داشت: درحال حاضر رحیم پرچگانی شهردار پیشین شهرگلستان استعفاء داده است و شورای اسلامی شهر می بایست در خصوص وضعیت مدیریت شهری دست به کار شود.

وی در ادامه باتاکید بر اینکه دیگر رحیم پرچگانی به شهرگلستان نخواهد آمد، تصریح کرد: با وجود این موضوع باید گفت که بهلول فرزین سرپرست فعلی شهرداری این شهر نیز در این مسند نخواهد ماند و در آینده نزدیک کرسی مدیریت شهری را تحویل شهردار بعدی خواهد داد.

خانجانی در رابطه با دلایل عدم ماندن بهلول فرزین در مسند فعلی خود، اظهار داشت: سرپرست و شهردار منتخب فعلی شهرداری شهرگلستان به چند دلیل محکم شرایط احزار را ندارد و شورای اسلامی این شهر نیز می بایست هر چه سریع‌تر به دنبال گزینه سوم خود برای صندلی مدیریت شهری گلستان باشد.

وی همچنین به عملکرد غیرقابل قبول و مشکل‌ساز شورای اسلامی شهرگلستان اشاره کرد و گفت: پیش از این به اعضای شورای اسلامی شهر هشدار داده بودم که روند برکناری و انتخاب سرپرست و شهردار اشتباه می باشد اما چه کنم که گوشی شنوایی در شورا وجود نداشت.

فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به مشکلات عدیده حاصل از عملکرد شورای اسلامی شهرگلستان، خاطرنشان کرد: اگر اعضای شورای اسلامی این شهر به روند خلاف قانون خود ادامه دهد بدون شک برابر قانون با آن‌ها برخورد می کنم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.