سخنگوی شورای اسلامی شهرگلستان:

شهردار سابق گلستان استعفای خود را به شورای شهر داد/ آرامش مهم‌ترین نیاز فعلی شهرگلستان است

سخنگوی شورای اسلامی شهرگلستان گفت: شهردار سابق شهرگلستان استعفای خود را به شورای اسلامی شهر تقدیم کرد تا ایراد قانونی وارد شده به برکناری وی رفع گردد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، ابوالفضل مرادی سخنگوی شورای اسلامی شهرگلستان در رابطه با وضعیت مدیریت شهری گلستان، اذعان داشت: شهردار سابق این شهر رسماً استعفای خود را تقدیم شورای اسلامی شهر کرد تا به این ترتیب ایراد وارده به مصوبه شورا در نحوه برکناری وی برطرف شود.

وی در ادامه باتاکید بر نامه‌ای که از سوی کمیته انطباق به شورای اسلامی شهرگلستان ابلاغ شده بود، تصریح کرد: در این نامه فقط به نحوه برکناری شهردار ایراد قانونی وارد شده بود و حالا که رحیم پرچگانی شهردار سابق شهرگلستان به خواسته خود از سمت شهردار گلستان کناره‌گیری کرد بعید به نظر می رسد که تداوم سرپرستی بهلول فرزین منع قانونی داشته باشد.

مرادی در رابطه با انتخاب شهردار منتخب از سوی شورای اسلامی شهرگلستان، اظهار داشت: در این خصوص صورتجلسه انتخاب بهلول فرزین به عنوان شهردار گلستان به وزارت کشور ارسال شده است که در این باره می بایست منتظر نظر نهایی این مرجع باشیم.

وی همچنین به اهمیت همکاری‌های صورت گرفته در جهت سیر قانونی مراحل انتخاب شهردار جدید اشاره کرد و گفت: نکته سنجی کمیته انطباق و مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان در صورتجلسه برکناری شهردار شهرگلستان بسیار خوب و لایق قدردانی می باشد.

سخنگوی شورای اسلامی شهرگلستان درپایان باتوجه به اینکه این شهر نیازمند دوری از حاشیه و حرکت به سمت جلو می باشد، خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی آرامش مهمترین نسخه شهرداری و شورای اسلامی شهرگلستان می باشد که باید مورد توجه قرار بگیرد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.