رئیس شورای اسلامی شهرگلستان:

شهردار جدید گلستان هفته آینده انتخاب می شود

رئیس شورای اسلامی شهرگلستان گفت: پس از انجام بررسی‌های لازم در شورای اسلامی شهر، شهردار جدید گلستان انتخاب خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علی حسنی رئیس شورای اسلامی شهرگلستان در رابطه با انتخاب شهردار جدید این شهر، عنوان داشت: به منظور انتخاب شهردار جدید، در سطح شهرگلستلن فراخوان عمومی داده‌ایم.

وی در ادامه با اشاره به باور اعضای شورای اسلامی شهر به این روش انتخاب شهردار، تبیین کرد: از تمامی افرادی که دارای توانمندی و تجربه در عرصه مدیریت شهری بوده می خواهم حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه هفته جاری، سوابق خود را به دبیرخانه شورای اسلامی شهرگلستان ارائه کنند.

حسنی باتاکید بر اینکه شهروندان و مسئولان شهر باید در لین راستا با شورای اسلامی همکاری نمایند، اذعان داشت: از نخبگان و دلسوزان شهرگلستان نیز انتظار می رود تا مشخصات افراد دارای این ویژگی‌ها را در اختیار اعضای شورای اسلامی شهر قرار دهند.

وی همچنین با بیان اینکه تا پایان هفته آینده شهردار منتخب شورای اسلامی شهرگلستان انتخاب خواهد شد، تصریح کرد: پس از انجام بررسی‌های لازم و با عنایت به موضوع فراخوان عمومی، اعضای شورا با اتفاق آراء شهردار جدید شهر را انتخاب خواهند کرد.

رئیس شورای اسلامی شهرگلستان درپایان باتوجه به اهمیت انتخاب مناسب‌ترین فرد برای سمت شهردار شهرگلستان، خاطرنشان کرد: امید است تا با خرد جمعی اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر، بهترین گزینه برای مدیریت شهرداری گلستان انتخاب شود.

درپایان لازم به ذکر است که فراخوان عمومی اعضای شورای اسلامی شهر، استعفا و اتفاقات روزهای پایانی حضور شهردار سابق، دستگیری اولین گزینه سرپرستی شهرداری و اتفاقات دیگر همگی سبب تشدید نگرانی شهروندان گلستانی نسبت به وضعیت شهر شده است و امیدواریم در ادامه روش فراخوان عمومی نتایج مثبتی را برای گلستان به همراه داشته باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.