نماینده مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم:

شهردار جدید شهرگلستان باید برخی اولویت‌ها را رعایت کند

نماینده مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم گفت: شهردار جدید شهرگلستان باید انجام برخی پروژه‌ها و کارها را در اولویت مجموعه مدیریت شهری قرار دهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین حسن نوروزی نماینده مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم در رابطه با انتخاب شهردار جدید شهرگلستان، اذعان داشت: شش اولویت مهم وجود دارد که شورای اسلامی شهر باید آن‌ها را در انتخاب شهردار جدید در نظر بگیرد.

وی در ادامه باتاکید بر لزوم حل مشکلات شهرگلستان، تصریح کرد: چند اولویت کاری مهم برای شهردار جدید این شهر وجود داردو تکمیل کمربندی شمالی و جنوبی شهرگلستان می بایست یکی از مهمترین اولویت‌های شهردار جدید باشد چون این پروژه تیر خلاص برای پایان دادن به ترافیک گلستان می باشد.

حجت الاسلام والمسلمین نوروزی در رابطه با دیگر اولویت‌های کاری شهردار جدید این شهر، بیان داشت: اجرای پروژه میدان ورودی بهارستان و تحقق سرانه‌های شهر به ویژه در شهرک امام حسین (ع) دو اولویت مهم دیگر برای شهردار جدید شهرگلستان به شمار می رود که در کنار این موارد بازگشایی معابر تنگ گلستان نیز نباید از نظر شهردار جدید دور بماند.

وی همچنین به اینکه شهرگلستان می تواند نزدیک به ۳۰۰ میلیارد تومان سالانه بودجه داشته باشد، اشاره کرد و گفت: این شهر شوخی بردار نمی باشد و ما امید داریم شهردار جدید مانند زمانی که در نصیرشهر بود در این شهر هم به صورت جدی به شهروندان گلستانی خدمت نماید.

نماینده مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم درپایان با خیر الموجودین خواندن انتخاب مهدی محمودپور به عنوان شهردار جدید شهرگلستان، خاطرنشان کرد: درحال حاضر کمر این شهر شکسته است و دیگر نباید به هیچ وجه شهرگلستان به حاشیه رانده شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.