شهردار جدید شهرگلستان انتخاب شد/ شورای اسلامی شهرگلستان به پروسه انتخاب شهردار پایان داد

پروسه طولانی انتخاب شهردار جدید برای شهرگلستان، سرانجام با معرفی منتخب شورای شهر به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سرانجام بعد از یک پروسه طولانی اعضای شورای اسلامی شهرگلستان در جلسه فوق العاده صبح امروز، شهردار جدید شهرگلستان را انتخاب و معرفی کردند تا بر نگرانی‌های شهروندان در رابطه با این موضوع پایان یابد.

بنابر این گزارش، اعضای شورای اسلامی شهرگلستان با ۹ راأی موافق، مهدی محمودپور را به عنوان پانزدهمین شهردار این شهر برگزیدند. و به تمامی حدس و گمان‌هادر خصوص انتخاب گزینه‌های احتمالی برای کرسی شهرداری پایان دادند.

گفتنی است که محمودپور شهردار پیشین نصیرشهر بود و وی با همراهی اعضای شورای اسلامی شهر در طول ۵ سال مدیریت خود توانست بالغ بر ۱۵۰ پروژه ریز و درشت را در این شهر کوچک اجرا کند که این عملکرد محمودپور کارنامه قابل قبول و خوبی به شمار می رود.

حال امید است تا شورای اسلامی شهرگلستان با همکاری شهردار منتخب و مورد قبول خود شرایط شهر ار بیش از پیش بهبود بخشند و مشکلات موجود در زمان شهردار سابق را نیز رفع نمایند، چراکه پس از اتفاقاتی که طول هفته‌های گذشته رخ داده است شهروندان نیز چنین انتظاری از مسئولین شهری دارند.

درپایان لازم به ذکر است که باتوجه به کارنامه خوب شهردار منتخب شورای اسلامی شهر و طرح‌ها و برنامه‌های شورا، انتطار می رود تا شهرگلستان روند روبه رشدی را در آینده طی کند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.