عضو شورای اسلامی شهرگلستان:

شهرداری گلستان توان باز کردن قفل یک پل هوایی را ندارد/ مسئولان به وضعیت مجموعه مدیریت شهری رسیدگی کنند

عضو شورای اسلامی شهرگلستان گفت: وضعیت مجموعه مدیریت شهری گلستان تاسسف برانگیز بوده و تمامی پروژه‌های عمرانی متوقف شده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، عباس جهانتاب عضو شورای اسلامی شهرگلستان در جمع خبرنگاران با اشاره به شرایط پروژه‌های عمرانی سطح شهر، اظهار داشت: وضعیت بلاتکلیف پروژه‌های عمرانی گلستان مورد انتقاد بنده نیز می باشد اما به نظر می رسد برخی از اعضای شورای اسلامی شهر به هیچ وجه میل یا دغدغه‌ای برای اصلاح امور ندارند.

وی در ادامه با بیان اینکه شرایط فعلی نیازمند ورود مسئولین شهرستان بهارستان می باشد، تصریح کرد: بنا به دلایل مذکور از مسئولان شهرستان به ویژه مجتبی خانجانی سرپرست فرمانداری بهارستان درخواست ورود به کم کاری‌های مجموعه مدیریت شهری گلستان را دارم.

جهانتاب در رابطه با شرایط مجموعه مدیریت شهری گلستان، بیان داشت: به واسطه برخی از آدم‌های عجیب و غریب ۶ ماه است که شهرگلستان در کما فرو رفته و پروژه‌ها عمرانی همچنان در گلستان خاک می خورد و بی‌تفاوتی کل مجموعه شهرداری را فرا گرفته است.

وی همچنین با بیان اینکه بخاطر عملکرد ضعیف برخی افراد در شهرداری ما شرمنده مردم می باشیم، تبیین کرد: درحال حاضر شهرداری شهرگلستان حتی دیگر توان انجام فعالیت‌های روز مره خود را هم ندارند در این شرایط چگونه باید توقع طرح‌های کلان را از مجموعه شهرداری داشت.

عضو شورای اسلامی شهرگلستان درپایان باتوجه به اینکه عدم رسیدگی به شرایط مجموعه مدیریت شهری می تواند وضعیت را بدتر کند، افزود: امروز شهرداری حتی توان باز کردن قفل یک پل هوایی ساده را ندارد، عملیات آسفالت معابر که ساده‌ترین وظیفه شهرداری است در تعطیلی کامل به سر می برد چه برسد به تکمیل پروژه‌هایی مانند کمربندی یا زورخانه، که این موضوع باعث تاسف است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.