شهرداری گلستان برای جلوگیری از برپایی دوشنبه بازار خندق حفر کرد

شهرداری شهرگلستان برای جلوگیری از برپایی دوشنبه بازار و پیشگیری از ایجاد تجمعات دارای احتمال شیوع ویروس کرونا خندق حفر کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، در اقدامی جالب شهرداری شهرگلستان به جهت پیشگیری از فعالیت دوشنبه بازار محله قعله‌میر با لودر اقدام به حفر خندق در پیرامون محوطه این بازار کرد که باتوجه به بدهکار نبودن گوش برخی از مردم به توصیه‌های بهداشتی و به خطر انداختن جان خود و دیگران، اقدام قابل قبولی به شمار می رود.

گفتنی است که همه ما به نوعی درگیر وضعیت بازار و کسادی کسب و کار می باشیم؛ اما در این شرایط سالم و زنده ماندن خودمان و دیگران قطعاً از نان شب هم واجب‌تر می باشد و گرچه بسیاری از اعرادی که ویروس کرونا مبتلا شده‌اند بهبود یافته‌اند اما باید در نظر داشت که حتی اگر میزان کشندگی این ویروس یک درصد هم بود باید جانب احتیاط به جهت حفظ جان مردم رعایت می گردید.

تلاش‌های واحدهای سد معبر در شهرهای شهرستان بهارستان به ویژه شهرگلستان نیز در راستای جمع آوری دست فروشان در این روزهای کرونایی را هم نمی توان نادیده گرفت، چراکه در شرایطی بسیاری از افراد خود را برای حفظ جانشان در خانه قرنطینه کرده‌اند، این افراد نیز در خیابان‌های شلوغ بهارستان مشغول انجام وظیف می باشند.

درپایان لازم به ذکر است که تمامی اقدامات صورت گرفته، توصیه‌های بهداشتی، تلاش‌های مزشکان و پرستاران و… بدون همکاری مردم بی‌فایده خواهد بود و اگر مردم به نکات بهداشتی توجه نکنند بدون تردید یک فاجعه بزرگ رخ خواهد داد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.