عضو شورای اسلامی شهرگلستان:

شهرداری گلستان باید درب‌های استخر قلعه‌میر را باز نماید

عضو شورای اسلامی شهرگلستان گفت: با وجود افتتاح استخر شهرک قلعه‌میر همچنان درب‌های این مجموعه بسته می باسد و شهرداری باید فکری به حال شرایط فعلی نماید‌.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، عباس جهانتاب عضو شورای اسلامی شهرگلستان با اشاره به عدم راه اندازی استخر شهرک قلعه‌میر، بیان داشت: با وجود گذشت بیش از چند ماه از به پایان رسیدن مراحل ساخت و تکمیل استخر شهرک قلعه‌میر همچنان درب این مجموعه تفریحی و ورزشی به روی مردم قفل می باشد.

وی در ادامه با تاکید بر لزوم رسیدگی هرچه سریع‌تر به این موضوع، تبیین کرد: شهرک قلعه‌میر یکی از مناطق محروم شهرگلستان می باشد و اعضای شورای اسلامی شهر خون دل‌های بسیاری برای تکمیل این پروژه خورده‌اند.

جهانتاب در رابطه با اهمیت بهره‌برداری و استفاده شهروندان از این استخر، گفت: با وجود اینکه استخر شهرک قلعه‌میر به خط پایان خود رسیده برای ما و مردم سئوال می باشد که چرا مجموعه مدیریت شهری گلستان میلی برای باز کردن قفل این مجموعه تفریحی و ورزشی ندارد.

وی همچنین به تکمیل شدن صد در صدی پروژه مذکور در شهرک قلعه‌میر اشاره کرد و عنوان داشت: امیدواریم مسئولان شهرداری شهرگلستان توضیحی منطقی در این خصوص برای شهروندان گلستانی و اعضای شورای اسلامی این شهر داشته باشند.

عضو شورای اسلامی شهرگلستان درپایان باتوجه به اهمیت باز شدن درب‌های این استخر به روی شهروندان گلستانی، خاطرنشان کرد: مجموعه مدیریت شهری شهرگلستان می بایست هرچه سریع‌تر شرایط استفاده شهروندان از این مجموعه ورزشی را فراهم کند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.