شهردار شهرگلستان:

شهرداری با طرح استقبال از مهر به استقبال سال تحصیلی جدید رفته است

شهردار شهرگلستان گفت: با اجرای طرح استقبال از مهر اقدامات لازم در خصوص آماده‌سازی فضای مدارس و شهرگلستان برای دانش آموزان انجام گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا عرب شهردار شهرگلستان در رابطه با اقدامات شهرداری به مناسبت بازگشایی مدارس، عنوان داشت: این اقدامات در قالب طرح استقبال از مهر در تمامی مدارس سطح شهرگلستان توسط مجموعه مدیریت شهری صورت گرفته است، تا فضای مدارس برای دانش آموزان مناسب سازی شود.

وی در ادامه با بیان اینکه آموزش در جامعه امروز از اهمیت بالا و اساسی برخوردار است، تصریح کرد: تعلیم، تربیت و همچنین فراگیری علم و دانش همواره در مسیر فرهنگ غنی ایرانیان و به ویژه مکتب اسلام از جایگاه والا و مقدسی برخوردار بوده است.

علیرضا عرب با اشاره به فضای خاص روزهای آغازی نسال تحصیلی جدید، اظهار داشت: در فصل بازگشایی مدارس در سراسر کشور جوش و خروشی بر پا شده است و صحنه‌های زیبایی از شور و نشاط ملت فرهنگ دوست ایران به ویژه دانش آموزان را می توان در تمامی مناطق کشور مشاهده کرد.

وی همچنین باتاکید بر اینکه شهداری گلستان نیز در حد امکان در این جوش و خروش مشارکت داشته است، تبیین کرد: مجموعه مدیریت شهری گلستان نیز همگام با سراسر کشور با اجرای اقداماتی مطلوب به استقبال بازگشایی مدارس رفته است که تقویت مشارکت مجموعه شهرداری با مراکز آموزشی و مدارس، مشارکت پذیری دانش آموزان در بافت شهری، زیباسازی، ایمنی معابر، بازپیرایی فضای سبز و بهسازی و زیباسازی محیط‌های داخلی و پیرامون مراکز آموزشی بخشی از اقدامات صورت گرفته در این راستا می باشد.

شهردار شهرگلستان با تشریح اهداف مجموعه مدیریت شهری گلستان از اجرای طرح استقبال از مهر، گفت: طرح مذکور به منظور اعمال تدابیر مدیریت شهری و با هدف ارتقای سطح خدمات و امکانات مورد نیاز فضاهای آموزشی شهرگلستان، اجرایی شده است.

وی درپایان باتوجه به جزئیات اقدامات صورت گرفته در طرح استقبال از مهر، افزود: در این طرح دیوارهای بیرونی و محوطه بیش از ۴۰ مدرسه به مساحت ۱۲۰۰۰ متر با موضوعات آموزشی و فرهنگی طراحی و رنگ آمیزی شده است و همچنین عیب و نقص و مشکلات شست و شوی مخازن مکانیزه در اطراف مدارس نیز رفع شده است.

انتهای یپام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.