رئیس انجمن معلولان شهرستان بهارستان:

شهرداری‌های گلستان و نسیم شهر نمک روی زخم معلولال می پاشند/ مشکلات معلولان بهارستانی تمامی ندارد

رئیس انجمن معلولان شهرستان بهارستان گفت: جامعه معلولان بهارستانی از وعده‌های بدون عمل مسئولین خسته شده‌اند و خواستار اقدامات واقعی می باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، غلامرضا محمدی رئیس انجمن معلولان شهرستان بهارستان با اشاره به رنجش‌های بی‌امان و دردهای جامعه معلولین بهارستان، بیان داشت: بسیاری از مناطق سطح شهرستان برای معلولین مناسب‌سازی نشده و عبور و مرور آن‌ها را با مشکل مواجه کرده است.

وی در ادامه باتاکید بر بی‌توجهی‌های بی‌پایان مسئولین ادارات بهارستان به جامعه معلولین، تصریح کرد: شهرداری‌های دو شهر گلستان و نسیم شهر نمک بر زخم‌های معلولان می زنند و انگار نمی خواهند که مناسب سازی معابر را به درستی و در دنیای واقعی انجام دهند.

محمدی به خسته شدن خود و جامعه معلولین از وعده‌های بدون عمل مسئولین بهارستانی اشاره کرد و گفت: درحال حاضر تنها امید معلولان به فرماندار جدید شهرستان می باشد که در راستای مناسب‌سازی شرایط برای این قشر مظلوم واقع شده، تلاش نماید.

وی همچنین باتوجه به مشکلات عدیده موجود در زندگی روزمره معلولان و سختی‌های جابه‌جایی در سطح شهرستان و کسب درآمد، خاطرنشان کرد: بدون تردید هیچ کسی از افراد سالم نمی داند فاصله بین سلامتی جسم و جان با معلولیت چقدر است.

درپایان لازم به ذکر است که ارائه خدمات به تمامی اقشار جامعه وظیفه مسئولین و شهرداری‌ها می باشد و مسئولینی که دم از توسعه همه جانبه و ارائه خدمات به شکل مساوی و عدالت می زنند باید نسبت به موضوع معلولان بهارستانی توجه بیشتری داشته باشند، چراکه رعایت عدالت و مساوات تنها به اجرای پروژه‌های بزرگ و دهن‌پرکن نمی باشد و گاهی نیاز به انجام برخی اقدامات به ظاهر ساده است که مشکلات بزرگ برخی اقشار را رفع می نماید.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.