شهردار شهرصالحیه:

شهربازی شهرصالحیه در دهه فجر سال جاری افتتاح می شود

شهردار شهرصالحیه گفت: شهربازی شهرصالحیه با مشارکت بخش خصوصی در مراحل پایانی خود قرار گرفته و در دهه فجر سال جاری افتتاح می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا قربانی شهردار شهرصالحیه با اشاره به روند اجرای پروژه شهربازی شهرصالحیه، عنوان داشت: درحال حاضر عملیات تخلیه و نصب تجهیزات این شهربازی در جاده امامزاده باقر (ع) در دست اجرا می باشد.

وی در ادامه باتاکید بر روند قابل قبول و رضایت بخش پیشرفت پروژه مذکور در شهرصالحیه، تصریح کرد: نخستین شهربازی مجهز شهرستان بهارستان در شهرصالحیه در دهه مبارک فجر سال جاری با حضور مسئولین شهرستانی افتتاح خواهد شد، تا شهروندان بهارستانی از امکانات تفریحی این محل استفاده نمایند.

قربانی به مشارکت بخش خصوصی در تجهیز پروژه شهربازی شهرصالحیه اشاره کرد و اظهار داشت: تنها شهربازی صالحیه با وسعت ۸۰۰۰ مترمربع در مجاورت بوستان ۳۰ هزار متری ولایت و به صورت کاملاً مجهز و برخورداری از اسباب بازی‌های مدرن در سنین گوناگون در سال جاری در خدمت فراغت اقشار مختلف جامعه قرار می گیرد.

وی همچنین در رابطه با دیگر اهداف اجرای این پروژه بزرگ تفریحی در شهرصالحیه، تشریح کرد: ایجاد درآمدهای پایدار با احداث این پروژه، با مهم ارزیابی کردن نقش درآمدهای پایدار در توسعه و اعتلای شهرها از جمله اهداف مهم ساخت این شهربازی بزرگ در شهرستان بهارستان می باشد.

شهردار شهرصالحیه درپایان باتوجه به اینکه ایجاد درآمدهای پایدار برای مدیریت شهری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد، خاطرنشان کرد: بدون شک دسترسی شهرداری‌ها به منابع درآمدی مطلوب و پایدار باعث می شود که شهرداری نقش فعال‌تر و بهتری در محیط شهری ایفا نماید و در واقع باعث توسعه پایدار شهر و همچنین پاسخگویی مناسب به نیازها و مطالبات شهروندان شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.