امام جمعه بخش گلستان:

شهادت سردار سلیمانی جهان اسلام را داغدار کرد/ آمریکا منتظر انتقام سخت باشد

امام جمعه بخش گلستان گفت: شهادت سردار سلیمانی، ایران و جهان اسلام را داغدار و جبهه مقاومت را قدرتممندتر و مصمم‌تر از قبل کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین محمود نورپور امام جمعه بخش گلستان در خطبه‌های نماز جمعه خود با اشاره به اهمیت تکریم و احترام به شخصیت کودکان، بیان داشت: امروز برخی از نوجوانان و جوانان ما اعتدال اعصاب و اعتماد به نفس ندارند که این موضوع به کم کاری جامعه و تربیت خانواده برمی‌گردد چراکه از سوی دیگر دشمنان درحال ترویج بی‌بند و باری و خشونت می باشند.

وی در ادامه با تسلیت شهادت سردار قاسم سلیمان، تصریح کرد: شهید سلیمانی، سرداری مخلص و متعبد و متواضع به تمام معنا و پرورش یافته مکتب امام راحل (ره) بود که همیشه شهادت را از خداوند خواستار بود و آرزویش شهادت بود که به عنوان بنیانگذار هسته‌های مقاومت در عصر جدید بود.

حجت الاسلام والمسلمین نورپور با بیان رشادت‌ها و دستاوردهای سردار شهید قاسم سلیمانی، گفت: دشمن حق داشت که از این سردار شهید عصبانی باشد، چراکه این سردار بزرگ با هوشیاری، رشادت و تدابیر خود توانست بینی داعش و گروهک‌های تروریستی آمریکا، اسرائیل و همدستانشان را به خاک بمالد.

وی همچنین با بیان اینکه ترور سردار شهید قاسم سلیمانی تمام ایران و جهان اسلام را داغدار کرد، تبیین کرد: آمریکا باید بداند که با این ترور خصمانه و بزدلانه خود، خود را بیش از پیش منزوی و چهره خبیث خود را آشکارتر کرده است و همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند سردار سلیمانی چهره شاخص مقاومت بود و آمریکا باید منتظر انتقام سخت باشد.

امام جمعه بخش گلستان درپایان باتوجه به اینکه خون پاک سردار شهید سلیمانی جبهه مقاومت را قدرتمندتر و مصمم‌تر از قبل کرده است، خاطرنشان کرد: شهادت سردار قاسم سلیمانی شعار جهانی مرگ بر آمریکا را جهانی‌تر کرده است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.