معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرماندار بهارستان:

شناسنامه پدافند غیرعامل بهارستان تدوین خواهد شد

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرماندار بهارستان گفت: به دلیل اهمیت شناسایی آسیب پذیری‌ها و تهدیدات موجود در هر سازمان، شناسنامه پدافند غیرعامل بهارستان تدوین خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست کارگروه پدافند غیرعامل با حضور دانوش دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان، تقی سالک معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان، بخشداران بخش‌های بوستان و گلستان، شهردارهای سه شهر گلستان، صالحیه و نسیم شهر و جمع دیگری از مسئولین شهرستانی برگزار شد.

سالک در این نشست باتاکید بر اهمیت پدافند غیرعامل در کاهش آسیب پذیری‌ها و تهدیدات، عنوان داشت: امروزه پدافند غیرعامل یکی از مولفه‌های قدرت کشورها به شمار می رود و حتی کشورهایی که در مقایسه با ایران اسلامی هیچ خطری آنان را تهدید نمی کند، در حوزه پدافند غیرعامل قوی ترین می باشند.

وی در ادامه با بیان اینکه شناسایی آسیب پذیری‌ها و تهدیدات موجود در هر سازمان، پایه تصمیم‌گیری برای بهبود شرایط فعلی است، تصریح کرد: چراکه همه برنامه‌ریزی‌های بعدی در این زمینه منوط به داشتن اطلاعات درست و به‌روز امروز است.

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرماندار بهارستان همچنین در رابطه با شرایط پدافند غیرعامل در شهرستان بهارستان، اذعان داشت: شناسنامه پدافند غیرعامل شهرستان با همکاری تمامی دستگاه‌های اجرایی و اداری تدوین خواهد شد .

وی درپایان به اولویت‌های موجود در بهارستان در سال ۹۹ اشاره کرد و افزود: اولویت اصلی ما در شهرستان در سال جاری در حوزه پدافند غیرعامل، آموزش و اطلاع رسانی همگانی است، چراکه سرمایه‌گذاری در زمینه پدافند غیرعامل، باعث ارتقای امنیت جامعه و کاهش هزینه‌ها در صورت بروز خسارات و تهدیدات احتمالی می شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.