شناسایی کلاهبردار سایت دیوار در بهارستان

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان از شناسایی کلاهبردار سایت دیوار در شهرستان بهارستان خبر داد.

به گزارش بهارستانه، فردی که در یکی از محله‌های بهارستان با درج آگهی فروش طوطی با قیمت ارزان برای طعمه‌های خود دام پهن می‌کرد از سوی کارشناسان پلیس شناسایی و دستگیر شد .

سرهنگ فرامرز رضایی فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان در تشریح این خبر اظهار داشت : در پی مراجعه یکی از شهروندان بهارستان به پلیس فتا و ارائه شکایت مبنی بر کلاهبرداری از وی در سایت دیوار پرونده ای در این خصوص تشکیل و رسیدگی به موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا این فرماندهی قرار گرفت .

این مقام انتظامی عنوان کرد : در بررسی ابعاد پرونده مشخص شد ک فردی ناشناس با درج آگهی فروش طوطی با قیمت ارزان و وسوسه انگیز در سایت دیوار اقدام به اخذ بیعانه از مالباخته کرده و پس از آن سیم کارت خود را تعویض و مجددا با هویت دیگری اقدام به درج آگهی جدید و کلاهبرداری با همان روش کرده است .

وی افزود : با بررسی و اقدامات پلیسی توسط کارشناسان فتا هویت کلاهبردار سایت دیوار مشخص و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به پلیس فتا منتقل شد .

سرهنگ رضایی در پایان اظهار داشت : مجرمان سایبری با درج آگهی جعلی و قیمت های وسوسه انگیز اقدام به کلاهبرداری می کنند ، بع هیچ عنوان به این گونه آگهی ها اعتماد نکرده و حتی الامکان از کسانی ‌خرید کنید ک امکان ملاقات حضوری با آن ها پیش از انجام معامله وجود داشته باشد .

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.