شمار دفن‌شدگان کرونایی در نسیم شهر به ۳۲ نفر رسید

شمار دفن‌شدگان کرونایی در گورستان نسیم شهر در طول چند روز به ۳۲ نفر رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، شمار دفن‌شدگان کرونایی در شهرستان بهارستان درحالی چند روزه پیش عدد ۲۸ را نشان می داد که امروز یکی از کارکنان گورستان نسیم شهر از افزایش تعداد دفن شدگان در این گورستان خبر داد.

وی که نخواست نامی از او برده شود در رابطه با وضعیت دفن‌شدگان بیماران کرونایی، گفت:درحال حاضر ۳۲ جسد بیمار کرونایی در گورستان نسیم شهر دفن شده که تعدادی از آن‌ها گلستانی و تعدادی از اهالی نسیم شهر بوده‌اند.

بنابه گفته وی از زمان تند شدن آهنگ شیوع کرونا در شهرستان بهارستان روزانه یک یا دو جسد کرونایی برای خاکسپاری راهی گورستان نسیم شهر می شود که بدون تردید آمار نگران کننده‌ای به شمار می رود.

در چنین شرایطی می بایست به خودمان رحم کنیم و هشدار‌ها درباره کرونا را جدی بگیریم، در غیر این صورت قطعاً قتل عام خواهیم شد و هیچ درمان و دارو و بیمارستانی جوابگوی این حجم از مبتلا نخواهد بود.

درپایان لازم به ذکر است که اگر تمامی ما نکات و توصیه‌های بهداشتی را رعایت کنیم و تا حد امکان در خانه بمانیم بدون شک می توانیم زنجیره انتقال ویروس را قطع کنیم و بیش از شاهد مرگ عزیزان و هموطنان خود نباشیم‌.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.