شلیک یک فروند موشک بالستیک به سمت مواضع شبه‌نظامیان در جنوب غربی یمن

نیروهای ارتش یمن و انصارالله یک فروند موشک بالستیک «زلزال-۱» را به سمت مواضع شبه‌نظامیان در استان تعز واقع در جنوب غربی شلیک کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه به نقل از خبرگزاری فارس، یگان موشکی ارتش یمن و انصارالله دیشب(پنجشنبه) یک فروند موشک بالستیک «زلزال-۱» را به سمت محل استقرار شبه‌نظامیان در استان تعز واقع در جنوب غربی یمن شلیک کردند.

یک منبع یمنی به شبکه المسیره گفت که این موشک در پاسخ به ادامه حملات و جنایات ائتلاف سعودی علیه یمن، به سمت پایگاه شبه نظامیان در محور «الوازعیه» استان تعز شلیک شده است.

نیروهای ارتش یمن و انصارالله، چهارشنبه‌شب گذشته نیز سه فروند موشک بالستیک «زلزال-۱» را به سمت پایگاه‌های ائتلاف سعودی در جنوب عربستان و شمال غربی یمن شلیک کردند.

منابع یمنی می‌گویند که یگان موشکی چهارشنبه شب دو موشک بالستیک «زلزال-۱» را به صورت همزمان به سمت مواضع «مزدوران» در منطقه «حیران» استان حجه واقع در شمال غربی یمن شلیک کرده است.

حملات موشکی یمن امسال در حالی افزایش پیدا کرده که تجاوزات ائتلاف سعودی علیه یمن به بهانه بازگرداندن قدرت به عبدربه منصور هادی رئیس جمهوری مستعفی و فراری یمن، بیش از سه سال است که آغاز شده و موجب کشته شدن بیش از ۵۰ هزار یمنی شده است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.