معاون اداره حفاظت محیط زیست بهارستان:

شعبه تخصصی رسیدگی به تخلفات زیست محیطی در بهارستان ایجاد می شود

معاون اداره حفاظت محیط زیست بهارستان گفت: شعبه تخصصی رسیدگی به تخلفات زیست محیطی در دادسرای شهرستان بهارستان ایجاد خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا فاضلی‌ثانی معاون اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بهارستان باتاکید بر لزوم رسیدگی دقیق به تخلفات زیست محیطی، عنوان داشت: شعبه تخصصی رسیدگی به جرائم و تخلفات زیست محیطی در دادسرای شهرستان بهارستان به زودی ایجاد خواهد شد.

وی در ادامه باتاکید بر اهمیت ایجاد شعبه مذکور در دادسرای بهارستان، تصریح کرد: شعبه تخصصی رسیدگی به جرائم و تخلفات زیست محیطی در هفته دولت سال جاری در دادسرای شهرستان فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

فاضلی‌ثانی در رابطه با مذاکره با دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بهارستان، گفت: این مذاکره در راستای ایجاد شعبه تخصصی رسیدگی به جرائم زیست محیطی و با توجه به اهمیت مسائل زیست محیطی و نقش آن در سلامت و بهداشت عمومی صورت گرفت.

وی همچنین به تاثیر ایجاد این شعبه تخصصی در دادسرای شهرستان بهارستان اشاره کرد و اظهار داشت: رسیدگی تخصصی و تسریع در روند بررسی پرونده‌های حقوقی این اداره، ایجاد شعبه اختصاصی در دادسرای شهرستان را طلب می کند که بدون شک تاثیر به سزایی در این راستا خواهد داشت.

معاون اداره محیط زیست شهرستان بهارستان با بیان تاثیرگذاری مواضع و آرای قاطعانه مراجع قضایی شهرستان در برابر تخلفات محیط زیستی، تبیین کرد: حمایت و همکاری دادستان شهرستان بهارستان در این راستا لایق تقدیر و تشکر می باشد.

وی درپایان باتوجه به تاثیر حمایت و همراهی دادستان شهرستان بهارستان در ایجاد شعبه تخصصی بررسی تخلفات زیست محیطی، خاطرنشان کرد: این حمایت گام موثری در تسریع صدور احکام و کاهش جرایم زیست محیطی و نمونه‌ای از همکاری بین بخشی بوده و بدون تردید گسترش آن در سایر بخش‌ها به بهبود وضعیت زیست محیطی شهرستان می انجامد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.