معاون برنامه‌ریزی، و توسعه فرمانداری بهارستان:

شعبه‌های بانک‌های مختلف در بهارستان درحال راه اندازی است

معاون برنامه‌ریزی، و توسعه فرمانداری بهارستان: شعبه‌های بانک‌های تخریب شده در اغتشاشات اخیر در شهرستان بهارستان درحال راه اندازی مجدد می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، گنجی معاون برنامه‌ریزی، و توسعه فرمانداری شهرستان بهارستان در رابطه وضعیت بانک‌های سطح شهرستان، اظهار داشت: به زودی ۱۱ شعبه بانک در سطح شهرستان بهارستان مجدداً راه اندازی خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به با وارد شدن خسارت‌های متعدد به شعب بانک‌های سطح بهارستات در اغتشاشات اخیر، تصریح کرد: به دنبال برگزاری جلسات، پیگیری‌های مستمر و تاکیدات ویژه در خصوص راه اندازی شعب بانک‌ها و تدارم خدمات رسانی به شهروندان بهارستانی صورت گرفت.

گنجی با بیان جزئیان راه اندازی ۱۱ شعبه مذکور در سطح شهرستان بهارستان، بیان داشت: تا به امروز ۱۱ شعبه بانک راه اندازی شده که از این تعداد ۶ شعبه در بخش گلستان و ۵ شعبه در بخش بوستان قرار دارد.

وی همچنین به تلاش مسئولین شهرستانی در جهت بهبود خدمات‌رسانی به شهروندان اشاره کرد و گفت:  ۴ شعبه دیگر در روزهای آتی مجدداً در شهرستان بهارستان راه اندازی خواهد شد تا مردم برای دسترسی به شعب بانک‌های مختلف با مشکل مواجه نشوند.

معاون برنامه‌ریزی، و توسعه فرمانداری شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اینکه راه اندازی مجدد برخی از شعب زمان بر می باشد، افزود: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تعداد باجه‌های شعب افزایش یافته است تا خدمات‌رسانی به مردم شهرستان بهارستان در شعب بهتر صورت گیرد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.