شش واحد تولیدی و صنعتی در بهارستان افتتاح گردید

شش واحد تولیدی و صنعتی به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر در شهرستان بهارستان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، شش واحد تولیدی و صنعتی با حضور امامی امین معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران، مجتبی خانجانی فرماندار بهارستان، صادقی رئیس سازمان صمت استان تهران، بخشداران بخش‌های بوستان و گلستان و جمعی دیگر از مدیران و مسئولین استانی و شهرستانی در شهرستان بهارستان افتتاح شد.
بنابر این گزارش، شش واحد تولیدی و صنعتی مذکور در زمینه‌های فرشبافی، تولید قطعات خودرو، تولید لامپ‌های کم مصرف و همچنین محصولات بتنی فعالیت می کنند و بدون تردید در سرانه اشتغالزایی شهرستان بهارستان تاثیر به سزایی خواهند داشت.
واحدهای تولیدی و صنعتی افتتاح شده در سطح بهارستان بالغ بر ۵۵۷ فرصت شغلی را در شهرستان ایجاد نموده و درحال حاضر این ۵۵۷ نفر در واحدهای مذکور مشغول به کار می باشند.
گفتنی است که اعتبار این واحدهای تولیدی بالغ بر ۹۶۰ میلیارد ریال است که در مرحله دوم افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های شهرستان بهارستان این پروژه‌های صنعتی و تولیدی افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
همچنین مرحله سوم از افتتاح پروژه‌ها، پروژه‌های عمرانی شهرستان بهارستان با حضور محمد تقی‌زاده معاون هماهنگی امور استاندار استان تهران افتتاح و تقدیم شهروندان بهارستانی خواهد شد.
درپایان لازم به ذکر است که مسئولین استانی و شهرستانی به دنبال افتتاح این پروژه‌های صنعتی و تولیدی از روند فعالیت این واحدها بازدید و با بخش‌های مختلف فعالیت آن‌ها آشنا شدند.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.